-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-08-31-003868-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237141
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02004841ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-08-31-003839-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237140
Довбиська селищна рада ЄДРПОУ: 04344392ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
обов'язковий технічний контроль- ID: UA-2026-08-31-003847-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237139
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради ЄДРПОУ: 41823830ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з питань охорони праці, електробезпеки та за професіями- ID: UA-2026-08-31-003842-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237135
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ ЄДРПОУ: 04389466ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК021:2015:80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-08-31-003843-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237134
Рогатинська міська рада ЄДРПОУ: 04054323ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних- ID: UA-2026-08-31-003838-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237132
Комунальне некомерційне підприємство "Черняхівське територіальне медичне об'єднання" Черняхівської селищної ради ЄДРПОУ: 01991955ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена морська (Хек с/м, патраний обезголовлений, 200-400г, ДСТУ 4378)- ID: UA-2026-08-31-003821-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237125
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з бактеріологічних досліджень- ID: UA-2026-08-31-003836-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237123
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літератур...×-
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (соліст)
- ID: UA-2026-08-31-003840-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237121
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідина для миття посуду, порошок пральний, кисневий- ID: UA-2026-08-31-003825-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237120
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "БАРВІНОК" КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25697628ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Гідранти пожежні» ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різне- ID: UA-2026-08-31-003812-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237119
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічного паспорта та внесення його в реєстр ЄДЕССБ на будівлю, що знаходить...×-
Виготовлення технічного паспорта та внесення його в реєстр ЄДЕССБ на будівлю, що знаходиться за адресою: 47374, Тернопільська обл, Тернопільський район, село Киданці, вулиця Шкільна 5 за кодом ДК 021:2015: 71240000-2
- ID: UA-2026-08-31-003823-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237118
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2026-08-31-003763-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237117
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А5192 ЄДРПОУ: 26643646ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відра мусорні, пензлики, щітки для побілки, МОПИ, віники, совки, відра МОП, відра з віджим...×-
Відра мусорні, пензлики, щітки для побілки, МОПИ, віники, совки, відра МОП, відра з віджимом, валики
- ID: UA-2026-08-31-003834-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237116
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Поморянської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43930527ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-08-31-003818-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237114
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -