-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктної документації по об'єкту: Реконструкція електричних мереж шляхом вс...×-
Розробка проєктної документації по об'єкту: Реконструкція електричних мереж шляхом встановлення сонячної електростанції за адресою: с. Руська Поляна, вул. Вячеслава Чорновола, 39, Черкаського району, Черкаської області (заходи з енергозбереження)
- ID: UA-2026-09-04-000186-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288995
Відділ освіти Руськополянської сільської ради ЄДРПОУ: 46236838ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний дрібний ремонт покриття автомобільної дороги комунальної власності по вул. Лесі У...×-
Поточний дрібний ремонт покриття автомобільної дороги комунальної власності по вул. Лесі Українки, с.Нестерівка, Маньківської селищної територіальної громади Уманського району Черкаської області
- ID: UA-2026-09-04-000184-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288993
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електроп...×-
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електропостачання електроустановок житлового будинку садибного типу,гр. Микитюк Галина Савівна,згідно технічних вимог(умов).
- ID: UA-2026-09-04-000180-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288991
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
майонез- ID: UA-2026-09-04-000181-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288990
ЦНСП Надлацької сільської ради ЄДРПОУ: 44026541ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-09-04-000182-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288989
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поховальні та супутні послуги- ID: UA-2026-09-04-000179-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288987
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М 40 (100 мл) Омивайка 4 л ТАД 17 900 мл ДОТ4 900 мл- ID: UA-2026-09-04-000177-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288985
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги сторонніх фахівців, а саме: юридичні послуги (код ДК 021:2015 - 79110000-8 Послуги...×-
Послуги сторонніх фахівців, а саме: юридичні послуги (код ДК 021:2015 - 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва) з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги
- ID: UA-2026-09-04-000175-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288984
Ліцей № 23 міста Житомира ім. М.Очерета ЄДРПОУ: 22059130ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2026-09-04-000174-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288983
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03196570ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектної документації по об'єкту: «Капітальний ремонт системи блискавко...×-
Виготовлення проектної документації по об'єкту: «Капітальний ремонт системи блискавкозахисту на об’єкті: Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, що знаходиться за адресою: вул. Проскурівського підпілля, 139, Хмельницький, Хмельницька область»
- ID: UA-2026-09-04-000173-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288982
КЗ Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія ЄДРПОУ: 02138872ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штатив для тест-пробірки на 90 місць (автоклавований)- ID: UA-2026-09-04-000168-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288981
Комунальне некомерційне підприємство "Зборівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Зборівської міської ради ЄДРПОУ: 39153580ДК 021:2015: 38436160-9 Штативи для пробірок для шейкерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-04-000159-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288979
Військова частина А4825 ЄДРПОУ: 26639053ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Аксесуари до робочого одягу» (Рукавиці резинові).- ID: UA-2026-09-04-000172-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288977
Державний навчальний заклад «Новояворівське вище професійне училище» ЄДРПОУ: 05536969ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 код 15110000-2 М'ясо (Кури заморожені)- ID: UA-2026-09-04-000169-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288976
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласний медичний центр паліативної допомоги" ЄДРПОУ: 22591616ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована соняшникова. ДК 021:2015 – 15420000-8 Рафіновані олії та жири.- ID: UA-2026-09-04-000166-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288975
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23551665ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -