-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи повітряного фільтра- ID: UA-2026-08-31-001345-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234652
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА" ЄДРПОУ: 33258999ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея RITAR 12V 9.0Ah (RT 1290)AGM технологія, Акумуляторна батарея FrimeCo...×-
Акумуляторна батарея RITAR 12V 9.0Ah (RT 1290)AGM технологія, Акумуляторна батарея FrimeCom 12B 9Aч (GS 1290 B)
- ID: UA-2026-08-31-001346-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234648
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Патрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)- ID: UA-2026-08-31-001338-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234646
ДК 021:2015: 35331500-8 ПатрониАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Деповська, 10, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-31-001339-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234645
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2026-08-31-001336-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234642
Дочірнє підприємство "Рогатин-Водоканал" ЄДРПОУ: 31619337ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленні проекту землеустрою що забезпечує еколого економічне обгрунтування...×-
Послуги по виготовленні проекту землеустрою що забезпечує еколого економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь (в частині впорядкування угідь) загальною плошею 20.0000 га
- ID: UA-2026-08-31-001333-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234641
Іванівська сільська рада ЄДРПОУ: 04394616ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна (39290000-1 )- ID: UA-2026-08-31-001335-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234640
Центральна стоматологічна поліклініка Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 07985654ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та відновлення катриджа ( Cеnon і-SENSYS MF 3010, i-Sensis MF231 A4. HP Laser Je...×-
Заправка та відновлення катриджа ( Cеnon і-SENSYS MF 3010, i-Sensis MF231 A4. HP Laser Jet 1020)
- ID: UA-2026-08-31-001337-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234637
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки (ДК 021:2015: 16810000-6 — Частини для сільськог...×-
Частини для сільськогосподарської техніки (ДК 021:2015: 16810000-6 — Частини для сільськогосподарської техніки)
- ID: UA-2026-08-31-001330-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234636
Чоповицька селищна рада ЄДРПОУ: 04346250ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вул. Миру в с. Пологи-Яненки Бориспільського району Київської області- ID: UA-2026-08-31-001320-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234634
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЦИБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43930731ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контей...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Перевірка роботи котлових насосів та мережевих насосів, тестування коректного функціювання системи опалення з заданими параметрами, перевірка з'єднань електричного обладнання котельні та теплових пунктів)
- ID: UA-2026-08-31-001315-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234633
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ" ЄДРПОУ: 33311890ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейн...×-
Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за адресoю: м. Днiпро, прoсп. Дмитра Явoрницькoгo, буд. 20
- ID: UA-2026-08-31-001316-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234632
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Бісопролол таблетки по 5 мг; Бісоп...×-
Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Бісопролол таблетки по 5 мг; Бісопролол таблетки по 10 мг; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Каптоприл, таблетки, по 25 мг; Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг ; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг; Ніфедипін таблетки по 10 мг; Парацетамол таблетки/ капсули 500 мг; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг; Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз
- ID: UA-2026-08-31-001319-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234631
Комунальне некомерційне підприємство "Козельщинський Центр первинної медико - санітарної допомоги" Козельщинської селищної ради ЄДРПОУ: 38498521ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трибуна для виступів- ID: UA-2026-08-31-001317-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234629
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-08-31-001328-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234628
Гребінківський академічний ліцей Полтавської області ЄДРПОУ: 23548410ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -