-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фармацевтична продукція (лікарські засоби різні)- ID: UA-2026-08-31-000304-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233550
Військова частина Т0910 ЄДРПОУ: 26632223ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарче мило 200гр 72%- ID: UA-2026-08-31-000309-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233549
Комунальне некомерційне підприємство Охтирської міської ради «Охтирська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 02007472ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
43830000-0 Електричні інструменти (Шліфувальна машинка кутова (диск 125 мм) De Walt; Кутов...×-
43830000-0 Електричні інструменти (Шліфувальна машинка кутова (диск 125 мм) De Walt; Кутова міні шліфувальна машинка 76 мм De Walt; Акумуляторний лобзик 20 Вт De Walt; Акумуляторний шуруповерт 20 В De Walt)
- ID: UA-2026-08-31-000308-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233546
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги (виконати роботи)із виготовлення рамок з металоконструкцій під установку банерів з...×-
послуги (виконати роботи)із виготовлення рамок з металоконструкцій під установку банерів загибли героя на Алеї слави в с-щі Довбиш
- ID: UA-2026-08-31-000303-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233544
Довбиська селищна рада ЄДРПОУ: 04344392ДК 021:2015: 45262670-8 Робота з металомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-000300-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233543
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші комунальні послуги, в тому числі з управління побутовими відходами- ID: UA-2026-08-31-000301-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233542
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Новопільської сільської ради" ЄДРПОУ: 36721693ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 03410000-7 Деревина- ID: UA-2026-08-31-000302-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233541
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля світильників з підвісом для закладів КНП "ЦПМСД ХСР"- ID: UA-2026-08-31-000299-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233540
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Холмківської сільської ради Ужгородського району" ЄДРПОУ: 38466531ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту, обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки- ID: UA-2026-08-31-000298-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233539
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт д...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Вербівка (від вул. Незалежності) в с. Слобідка Тисменицької міської ради Івано-Франківської області"
- ID: UA-2026-08-31-000296-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233537
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової інформації, інформаційного ресурсу &qu...×-
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Кадри" за рівнем Експертус Кадри PRO 6 міс., з 01.09.2026 року
- ID: UA-2026-08-31-000297-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233536
КП Житомирське трамвайно-тролейбусне управління ЄДРПОУ: 03328310ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання посадової особи з питань охорони праці- ID: UA-2026-08-31-000295-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233535
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 -71320000-7 Послуги з інженерного проектування- ID: UA-2026-08-31-000291-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233534
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба жовто-коричнева, Фарба каштан, розчинник згідно Коду ДК 4481 0000 - 1 «Фарби»- ID: UA-2026-08-31-000290-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233533
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХОТИНБЛАГОУСТРІЙ ХОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36748453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Короткостроковий семінар у сфері мережевих технологій: Python для мережевих інженерів- ID: UA-2026-08-31-000292-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233532
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -