-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарат для міостимуляції, ДК 021:2015 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії...×-
Апарат для міостимуляції, ДК 021:2015 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії, НК 024:2023 46571 Фізіотерапевтична система для електростимуляції, що живиться від мережі, НК 031:2024: Z120602 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФІЗІОТЕРАПІЇ
- ID: UA-2026-09-03-010804-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284192
Комунальне некомерційне підприємство "Березнівська центральна міська лікарня" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 01999810ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск до бензокоси, степлер Цеханівський старостинський округ- ID: UA-2026-09-03-010783-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284189
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379924ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-010796-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284180
Полицька виправна колонія №76 ЄДРПОУ: 08564370ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт будівель К+++ АТ «Укрнафта» (мурування віконних прорізів), Сумська обл., Охтирс...×-
Ремонт будівель К+++ АТ «Укрнафта» (мурування віконних прорізів), Сумська обл., Охтирський район, +++
- ID: UA-2026-09-03-010791-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284178
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунт- ID: UA-2026-09-03-010799-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284177
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна для автотракторних дизелів- ID: UA-2026-09-03-010795-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284176
КП Сокиряни-благоустрій ЄДРПОУ: 33094368ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цибуля- ID: UA-2026-09-03-010775-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284173
Кропивницький психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190320ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-03-010776-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284172
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бордюр сірий 50х22х6; Бордюр сірий 75х25х6- ID: UA-2026-09-03-010781-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284170
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 44910000-2 Будівельний каміньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення обов'якових профілактичних та медичних оглядів працівників- ID: UA-2026-09-03-010790-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284169
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради ЄДРПОУ: 42272081ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічне обслуговування комп"ютерної та офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-010792-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284168
Фінансовий відділ Кельменецької селищної ради ЄДРПОУ: 43958097ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Соки фруктові (0.2 л)- ID: UA-2026-09-03-010785-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284167
КУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ № 28 ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 25803013ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.- ID: UA-2026-09-03-010777-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284166
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампи світлодіодні- ID: UA-2026-09-03-010774-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284165
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 31531000-7 ЛампиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
cтілець учнівський, регульований по висоті № 3-5- ID: UA-2026-09-03-010778-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284164
ЧАЙКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 46137033ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-