-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішніх мереж водовідведення будівлі харчоблоку КНП"Глухівська міс...×-
Поточний ремонт внутрішніх мереж водовідведення будівлі харчоблоку КНП"Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради за адресою: м.Глухів,вул.Інститутська,3
- ID: UA-2026-09-02-007472-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266259
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетки, вимикачі- ID: UA-2026-09-02-007457-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266258
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клеї за кодом CPV за ДК 021:2015-24910000-6 (Холодне зварювання)- ID: UA-2026-09-02-007454-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266255
комунальне некомерційне підприємство "Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування" Могилів-Подільської міської ради ЄДРПОУ: 01982591ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатор розпалу; трансформатор Fida (42160000-8 - Котельні установки).- ID: UA-2026-09-02-007460-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266254
ТОВ "Богуславське ЖКП" ЄДРПОУ: 44297694ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-02-007469-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266253
Ізяславська початкова школа №3 Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 22766955ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері юстиції- ID: UA-2026-09-02-007455-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266252
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03366144ДК 021:2015: 75230000-7 Послуги у сфері юстиціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників- ID: UA-2026-09-02-007468-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266250
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з адміністрування (обслуговування ) програмного забезпечення, послуга з реєстраці...×-
послуги з адміністрування (обслуговування ) програмного забезпечення, послуга з реєстрації в системі програмного продукту “Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів”
- ID: UA-2026-09-02-007464-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266249
Відділ соціального захисту населення Миколаївської міської ради ЄДРПОУ: 43946495ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Адміністрування комп'ютерних систем- ID: UA-2026-09-02-007458-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266248
Управління комунальної власності земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 41128904ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладна...×-
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з заміни електродвигуна з редуктором SFD gearmotor рентгенівського апарату OPERA T30)
- ID: UA-2026-09-02-007449-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266247
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 44190000-8 — конструкційні матеріали різні (рейка дерев ’яна)- ID: UA-2026-09-02-007453-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266245
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва...×-
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (насіння соняшника очищене, насіння кунжутне)
- ID: UA-2026-09-02-007446-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266244
Білоцерківська гімназія-початкова школа № 22 Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 25658255ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сіль- ID: UA-2026-09-02-007444-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266242
Відділ освіти, молоді та спорту Прибужанівської сільської ради ЄДРПОУ: 41431802ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пристрої дистанційного керування- ID: UA-2026-09-02-007431-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266237
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 38820000-9 Пристрої дистанційного керуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник води СВК-М-DN15 R50 Т30 з КМЧ- ID: UA-2026-09-02-007439-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266236
Комунальне підприємство "Комунальник-М" ЄДРПОУ: 34089741ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -