-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Модерні...×-
код ДК 021:2015 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Модернізація вузла обліку газу)
- ID: UA-2026-08-31-003784-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237084
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зварювальний дріт- ID: UA-2026-08-31-003788-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237074
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні запчастини.- ID: UA-2026-08-31-003786-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237072
Коростенське комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03343947ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Лесі Українки в...×-
Виконання робіт: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Лесі Українки в с.Городок Рівненського району" Коригування
- ID: UA-2026-08-31-003780-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237071
Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд та контроль за наданням послуг на об'єкті: "Поточний ремонт сан...×-
Технічний нагляд та контроль за наданням послуг на об'єкті: "Поточний ремонт санвузлів приміщення Хмельницького закладу дошкільної освіти №6 "Колобок" Хмельницької міської ради по вул. Львівське шосе, 43/2 в м. Хмельницькому"
- ID: UA-2026-08-31-003783-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237070
КП Хмельницький заклад дошкільної освіти № 6 "Колобок" Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26216000ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Великовантажні мототранспортні засоби - за кодом ДК 021:2015 – 34140000-0 (Автомобіль вант...×-
Великовантажні мототранспортні засоби - за кодом ДК 021:2015 – 34140000-0 (Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма 2026 – п. VI.1.1))
- ID: UA-2026-08-31-003767-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237068
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-08-31-003776-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237067
Військова частина 9953 ЄДРПОУ: 14321759ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування в гарантійний період легкового автомобіля TOYOTA Hilux...×-
Послуги з технічного обслуговування в гарантійний період легкового автомобіля TOYOTA Hilux VIN MR0KB3CD400909847 ТО 45 тис. км
- ID: UA-2026-08-31-003775-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237066
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-003768-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237064
Державне підприємство "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" ЄДРПОУ: 04013583ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова (ДК 021:2015-15421000-5 Рафіновані олії)- ID: UA-2026-08-31-003771-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237062
Білоцерківський природничо-математичний ліцей-гімназія №16 ім. М.О.Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 25293724ДК 021:2015: 15421000-5 Рафіновані оліїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні проїзні документи (тарифні пакети).- ID: UA-2026-08-31-003769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237061
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА БЛАГОУСТРОЮ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44250562ДК 021:2015: 34980000-0 Транспортні квиткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи опалення, гарячого водопостачання будівлі променевої т...×-
Послуги з поточного ремонту системи опалення, гарячого водопостачання будівлі променевої терапії за адресою: м. Чернігів проспект Миру, 211-д (код за ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення)
- ID: UA-2026-08-31-003770-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237060
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02006065ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гіпсокартон вологостійкий- ID: UA-2026-08-31-003766-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237059
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл- ID: UA-2026-08-31-003759-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237056
Комунальне некомерційне підприємство "Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484161ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилка коси, редуктор тримера- ID: UA-2026-08-31-003764-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237054
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -