-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та відновлення картриджа- ID: UA-2026-09-01-006733-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253553
РУ0І "Наш дім" ЄДРПОУ: 34783318ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-01-006722-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253552
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №21" КАМ′ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20295380ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування комунальних витрат (електрична енергія)- ID: UA-2026-09-01-006715-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253550
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44062899ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для господарської діяльності згідно специфікації (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 3922...×-
Товари для господарської діяльності згідно специфікації (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-01-006699-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253548
Державна установа "Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38509742ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба морожена- ID: UA-2026-09-01-006720-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253547
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Антени для рацій Motorola- ID: UA-2026-09-01-006698-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253546
Військова частина А5068 ЄДРПОУ: 26641802ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-09-01-006721-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253544
Радивилівський ліцей № 2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 38505512ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту електромереж (провід)- ID: UA-2026-09-01-006717-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253542
Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького ЄДРПОУ: 02223750ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту, найпростіших споруд, укриттів (демонта...×-
Поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту, найпростіших споруд, укриттів (демонтаж системи віддаленого контролю доступу до найпростішого укриття Neken та монтаж системи віддаленого контролю доступу до найпростішого укриття Ajax за адресою: пров. Академічний, 3 в м. Біла Церква Київської області) (Код ДК ЄЗС 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-01-006711-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253541
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Зарядні пристрої- ID: UA-2026-09-01-006574-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253538
Військова частина А2892 ЄДРПОУ: 26615070ДК 021:2015: 31158000-8 Зарядні пристроїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир,творог- ID: UA-2026-09-01-006690-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253537
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИЛОЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43927514ДК 021:2015: 15542200-1 М’який сирЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до автотранспортних засобів різні- ID: UA-2026-09-01-006689-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253536
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування систем вентиляції (періодична перевірка димових, венти...×-
Послуги з технічного обслуговування систем вентиляції (періодична перевірка димових, вентиляційних каналів)
- ID: UA-2026-09-01-006707-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253531
Відділ освіти, молоді та спорту Річківської сільської ради ЄДРПОУ: 43379747ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос паливний Б10- ID: UA-2026-09-01-006700-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253530
Уманьводоканал ЄДРПОУ: 03357174ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування (в т.ч. перезарядка) сертифікованих вогнегасників- ID: UA-2026-09-01-006692-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253529
НЕГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕРХНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565164ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -