-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пускач ПМЛ 16/31 для пральної машини, Контактор ПМЛ 166 ОН 380В д/пральної маш., .Приставк...×-
Пускач ПМЛ 16/31 для пральної машини, Контактор ПМЛ 166 ОН 380В д/пральної маш., .Приставка під контактор д/пральн. маш. 380B
- ID: UA-2026-08-31-005186-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238473
Красносільський дитячий будинок -інтернат ЄДРПОУ: 03190627ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування та ремонту лабораторного обладнання- ID: UA-2026-08-31-005182-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238472
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-08-31-005175-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238470
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-005173-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238468
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кульки Bref сила актив- ID: UA-2026-08-31-005178-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238467
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ" ЄДРПОУ: 35056062ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Генератор дизельний Konner&Sohnen RS6100HDE (EURO V) 230B 5,5/5,0кВт- ID: UA-2026-08-31-005183-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238466
військова частина А4712 ЄДРПОУ: 26636758ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапори, ДК 021:2015 35820000-8 Допоміжне екіпірування- ID: UA-2026-08-31-005179-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238465
Комунальне некомерційне підприємство "Березнівська центральна міська лікарня" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 01999810ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту "Крок", іспиту з...×-
Послуги з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту "Крок", іспиту з англійської мови професійного спрямування, що проводяться у центрах сертифікаційного тестування у комп’ютерній формі за місцем перебування здобувачів, за межами території України (ДК 021:2015 – 80320000-3 «Послуги у сфері медичної освіти».)
- ID: UA-2026-08-31-005167-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238464
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02010899ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Міксер- ID: UA-2026-08-31-005187-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238462
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАРОЧКА 1812" ЄДРПОУ: 40912704ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автом...×-
34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-08-31-005168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238461
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (набір бадмінтона)- ID: UA-2026-08-31-005171-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238460
БРОВАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25657563ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44111000-1 конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-005170-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238459
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43937145ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-005153-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238457
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Науково-технічне упорядкування документів Лоцкинської сільської ради та її виконавчого ком...×-
Науково-технічне упорядкування документів Лоцкинської сільської ради та її виконавчого комітету за 2010-2020 роки
- ID: UA-2026-08-31-005152-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238455
ІНГУЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04376498ДК 021:2015: 92510000-9 Послуги бібліотек і архівівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-08-31-005151-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238453
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-