-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-04-002307-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291176
Військова частина А5061 ЄДРПОУ: 26640659ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 10:10)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка порошкових та вуглекислотних вогнегасників М Чигирин- ID: UA-2026-09-04-002385-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291174
Черкаський обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21361877ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шнур господарський 14мм- ID: UA-2026-09-04-002387-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291170
ПРИРОДООХОРОННА РЕКРЕАЦІЙНА УСТАНОВА ПАРК-ПАМ'ЯТКА САДОВО-ПАРКОВОГО МИСТЕЦТВА ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ " СТРИЙСЬКИЙ ПАРК" ЄДРПОУ: 41594335ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка для письма крейдою для фізичної лабораторії- ID: UA-2026-09-04-002391-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291169
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42043220ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель ПВС 2*0,75, Кабель ВВГ -Пнг-Лс 3*2,5 чорний, коробка розподільна, коробка канал, с...×-
Кабель ПВС 2*0,75, Кабель ВВГ -Пнг-Лс 3*2,5 чорний, коробка розподільна, коробка канал, стрічка ПВГ Ізоляційна.
- ID: UA-2026-09-04-002383-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291168
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832049ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021 : 2015 код 71630000 - 3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Технічне обсл...×-
ДК 021 : 2015 код 71630000 - 3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасників по об'єктах КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м. Києва" за адресами: м. Київ, вул. Вербицького Архітектора, будинок 5. вул. Здолбунівська, 7, вул. Харченка Євгена, 43 а, вул. Тростянецька 8 Д., вул.Срібнокільська,14Б, вул.Урлівська 1/8, вул.Урлівська 13.)
- ID: UA-2026-09-04-002388-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291167
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва ЄДРПОУ: 38266365ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкування журналів та бланків- ID: UA-2026-09-04-002382-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291164
Управління культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Ковельської міської ради ЄДРПОУ: 05396534ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивні товари та інвентар- ID: UA-2026-09-04-002376-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291162
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Сатанівської селищної ради ЄДРПОУ: 44343122ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами- ID: UA-2026-09-04-002378-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291161
КНП "Царичанський ЦПМСД" ЦСР ЄДРПОУ: 37730625ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Терморегулятор RTS 16 А- ID: UA-2026-09-04-002393-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291160
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту- ID: UA-2026-09-04-002379-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291159
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Поточний ремонт та обслуговув...×-
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Поточний ремонт та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки)
- ID: UA-2026-09-04-002380-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291158
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування системи газопостачання та газового обладнання- ID: UA-2026-09-04-002365-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291154
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради ЄДРПОУ: 25616274ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диск колісний- ID: UA-2026-09-04-002372-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291153
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по прведенню програми перевірки професійного рівня міжлабаротрних порівнянь резуль...×-
Послуги по прведенню програми перевірки професійного рівня міжлабаротрних порівнянь результатів
- ID: UA-2026-09-04-002368-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291152
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Кіровоградській області" ЄДРПОУ: 08733937ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -