-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони твердих сортів- ID: UA-2026-09-02-012816-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271587
Миргородський ліцей імені Т.Г. Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 22548394ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабелі волоконно-оптичні- ID: UA-2026-09-02-012784-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271586
Військова частина А5110 ЄДРПОУ: 26642902ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 16:52)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для здійснення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-02-012814-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271584
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-09-02-012801-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271583
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанн- ID: UA-2026-09-02-012813-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271581
КЗ Згоранський ліцей Головненської селищної ради Ковельського району Воолинської області ЄДРПОУ: 23018283ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-012810-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271579
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГОПЧИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26176601ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання в належному стані внутрішніх електромереж (лабораторно-вимірювальні ро...×-
Послуги з утримання в належному стані внутрішніх електромереж (лабораторно-вимірювальні роботи на електрообладнанні) (код 71630000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
- ID: UA-2026-09-02-012811-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271577
Микитичівський заклад дошкільної освіти Устилузької міської ради Волинської області ЄДРПОУ: 23019522ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Середовище монтувальне- ID: UA-2026-09-02-012808-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271576
ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
L-лізину есцинат, розчин для ін'єкцій, 1 мг/мл, по 5 мл- ID: UA-2026-09-02-012805-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271575
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НОВІ САНЖАРИ" НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323563ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників, а саме діагностування та перезарядка в...×-
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників, а саме діагностування та перезарядка вогнегасників
- ID: UA-2026-09-02-012796-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271574
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СТЕПАНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26220420ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло STIHL 2-х тактне ПТ-8845 (1 л)- ID: UA-2026-09-02-012793-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271573
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-02-012803-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271572
Комунальна установа "Централізована бухгалтерія" Млинівської селищної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 44039058ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги з проведення дослідження якості та безпечності води питної у закладах...×-
Лабораторні послуги з проведення дослідження якості та безпечності води питної у закладах загальної середньої освіти (ДК 021:2015 - 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні)
- ID: UA-2026-09-02-012804-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271571
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Навісне обладнання до трактора KATA КВ904- ID: UA-2026-09-02-012775-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271570
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44810000-1 – Фарби- ID: UA-2026-09-02-012792-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271569
Комунальне підприємство «Володимирський центр первинної медичної допомоги» Володимирської міської ради ЄДРПОУ: 42305352ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -