-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення- ID: UA-2026-08-31-005662-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238957
Красносільський дитячий будинок -інтернат ЄДРПОУ: 03190627ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації об'єкта архітектури: "Ка...×-
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації об'єкта архітектури: "Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони), сховище обліковий номер № 105093, 105094 за адресою: вулиця Велика Васильківська, 92 у Голосіївському районі м. Києва" Коригування", ДК 021:2015 (CPV) : 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-08-31-005667-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238956
КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" ЄДРПОУ: 32375554ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізоляційне приладдя- ID: UA-2026-08-31-005659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238952
Комунальне підприємство "Чорнухи Комунгосп" ЄДРПОУ: 36410251ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба Хек- ID: UA-2026-08-31-005654-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238950
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 05484215ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-005641-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238949
6 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38101636ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з реконструкції зовнішніх електричних мереж цеху, що розташований за адресою: Берег...×-
Роботи з реконструкції зовнішніх електричних мереж цеху, що розташований за адресою: Берегівський район, Виноградівська ТГ, с. Великі Ком'яти, вул. Соборності, 28 (Нестандартне приєднання)
- ID: UA-2026-08-31-005643-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238948
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги автомобіля ГАЗ 66 по доставці деревини дров'яної НП- ID: UA-2026-08-31-005637-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238946
Виконавчий комітет Лихівської селищної ради Кам'янського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41056568ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лещата- ID: UA-2026-08-31-005639-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238944
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрод, тип «петля», 30 градусів, до резектоскопів та уретеротомів монополярний типу STO...×-
Електрод, тип «петля», 30 градусів, до резектоскопів та уретеротомів монополярний типу STORZ (окрім Олимпус, Р.Вольф, Страйкер)
- ID: UA-2026-08-31-005642-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238941
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" НЕМИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01982614ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту водомереж- ID: UA-2026-08-31-005663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238940
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з централізованого водовідведення (код ДК 021:2015:90430000-0 «Послуги з відведен...×-
послуги з централізованого водовідведення (код ДК 021:2015:90430000-0 «Послуги з відведення стічних вод») для структурних підрозділів Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України у Житомирській області
- ID: UA-2026-08-31-005644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238937
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45798761ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт принтера Canon, код ДК 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-08-31-005658-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238936
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 13743205ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнер для утилізації медичних предметів- ID: UA-2026-08-31-005634-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238935
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миюче для підлоги, миюче для вікон, миюче для посуду- ID: UA-2026-08-31-005646-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238934
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дистанційний збір даних комерційного обліку із ЛУЗОД/АСКОЕ споживачів.- ID: UA-2026-08-31-005651-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238932
Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко ЄДРПОУ: 38468937ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -