-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканина- ID: UA-2026-09-04-013979-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302647
ДК 021:2015: 19244000-8 Гардинні тканиниАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-04-013978-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302646
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб ц/з- ID: UA-2026-09-04-013977-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302645
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричний термовентилятор- ID: UA-2026-09-04-013975-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302644
Ліцей "Троєщина" Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22906267ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шатер (намет) розсувний 3*6 м- ID: UA-2026-09-04-013976-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302643
ДК 021:2015: 39522530-1 НаметиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по перевірці димових та вентиляційних каналів (код 71630000-3)- ID: UA-2026-09-04-013973-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302641
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590; Філе куряче, охолоджене, перша кате...×-
М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143
- ID: UA-2026-09-04-013969-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302638
Вовковинецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406222ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені (хек тушка)- ID: UA-2026-09-04-013972-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302637
Купільський ліцей Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 26496398ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля послуг з профілактики та ремонту принтеру (технічне обслуговування принтера, зам...×-
Закупівля послуг з профілактики та ремонту принтеру (технічне обслуговування принтера, заміна гальмівного майданчика, профілактика принтера)
- ID: UA-2026-09-04-013968-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302636
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба хек морожена- ID: UA-2026-09-04-013967-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302635
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-04-013965-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302634
Ліцей "Троєщина" Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22906267ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цибуля- ID: UA-2026-09-04-013966-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302633
Кропивницький психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190320ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 09:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова за кодом ДК 021:2015:15420000-8 Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-09-04-013964-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302632
БОБРИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41879071ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (дизельне паливо, бензин)- ID: UA-2026-09-04-013963-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302631
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "РАТНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21754298ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і перезарядка сертифікованих вогнегасників- ID: UA-2026-09-04-013958-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302630
ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняАктивна -