-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33140000-3 - Медичні матеріали/ кінцевики до дозаторів, пробірка літій гепарином, пробірка...×-
33140000-3 - Медичні матеріали/ кінцевики до дозаторів, пробірка літій гепарином, пробірказ КЗЕ 13х75 4мл (50шт)
- ID: UA-2026-09-04-007715-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296436
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995255ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамка під номер Carlife чорна H7 12V 55W PX26d Power +30% CP (10/500 шт.) Аптечка автомобі...×-
Рамка під номер Carlife чорна H7 12V 55W PX26d Power +30% CP (10/500 шт.) Аптечка автомобільна АМА-1 Трос буксирувальний Vitol 8т 5м TP109-8-1 H7 12V 55W PX26d Power +30% CP (10/500 шт.) свічки Lacetti denso tt Лампа Р21/5W 12V BREVIA 12303C фільтр wa9830 фільтр wp2110 фільтр оч масла oc195 Масло моторне 5w40 Elf NF 5л Масло моторне 5w30 Elf SXR 5л
- ID: UA-2026-09-04-007721-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296435
КП КНП "Білогірський центр первинної медико-санітарної допомоги" Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 38297440ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр повітряний FS- ID: UA-2026-09-04-007713-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296434
Регіональний центр професійно-технічної освіти м .Зіньків ЄДРПОУ: 05537452ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилет- ID: UA-2026-09-04-007712-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296433
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-04-007711-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296432
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГОЛОБСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41834292ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09210000-4 Мастильні засоби ( змазка 0,6 л чотирьохтактне, змазка в паливо для 2-х тактних...×-
09210000-4 Мастильні засоби ( змазка 0,6 л чотирьохтактне, змазка в паливо для 2-х тактних двигунів, змазка 1л для 2х тактних двигунів 1:50, змазка 10 W -40)
- ID: UA-2026-09-04-007709-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296431
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рецептурні бланки по коду 22820000-4 Бланки , згідно Єдиного закупівельного словника- ID: UA-2026-09-04-007708-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296430
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги "Корюківський центр сімейної медицини" Корюківської міської ради ЄДРПОУ: 40377781ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунт-емаль корабельна.- ID: UA-2026-09-04-007707-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296429
КЗ Центр розвитку фізкультури і спорту ЄДРПОУ: 44557830ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір серветок універс. з мікрофібри 30*30см Obery 5шт.- ID: UA-2026-09-04-007704-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296428
ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плівка для ламінування- ID: UA-2026-09-04-007705-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296427
Відділ культури і туризму Дубенської міської ради ЄДРПОУ: 23308953ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт автомобіля- ID: UA-2026-09-04-007702-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296425
Чугуївська міська рада Харківської області ЄДРПОУ: 21227883ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скотч, коректор, папір офісний за ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя...×-
Скотч, коректор, папір офісний за ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2026-09-04-007700-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296423
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА, ТУРИЗМУ, У СПРАВАХ РЕЛІГІЙ ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42664853ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Періодичний контроль, перезарядка вогнегасників та модулів порошкового пожежогасіння (КОВ)...×-
Періодичний контроль, перезарядка вогнегасників та модулів порошкового пожежогасіння (КОВ)
- ID: UA-2026-09-04-007686-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296422
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання- ID: UA-2026-09-04-007688-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296418
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗГУРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 43952524ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Зупиночні павільйони"- ID: UA-2026-09-04-007694-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296416
ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -