-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк...×-
Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Помідори (томати) свіжі, Абрикоси свіжі, Ківі, Цибуля ріпчаста свіжа, Апельсини свіжі, Яблука свіжі
- ID: UA-2026-09-06-000363-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304033
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "СТАНКІВСЬКИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЄДРПОУ: 22387749ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-06-000362-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304032
Штунський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018190ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обкошування стадіонів Гущанського , Рівненського та Полапського ліцеї Рівненської сільськ...×-
Обкошування стадіонів Гущанського , Рівненського та Полапського ліцеї Рівненської сільської ради
- ID: UA-2026-09-06-000360-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304031
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Рівненської сільської ради ЄДРПОУ: 42316102ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (09123000-7 Природний газ)- ID: UA-2026-09-06-000356-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304030
БОЛЕХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 "АКАДЕМІЧНИЙ" БОЛЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20557561ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 23.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль кухонна- ID: UA-2026-09-06-000355-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304029
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26228982ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Лавка приставна- ID: UA-2026-09-06-000354-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304028
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3043 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803690ДК 021:2015: 39113600-3 ЛавкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста (0,46)- ID: UA-2026-09-06-000353-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304027
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26228982ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-06-000352-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304026
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772312ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сухарі панірувальні 0,15- ID: UA-2026-09-06-000351-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304025
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26228982ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 23.03.2026 року № 1-19-2026-000740 на стадії провадження С1
- ID: UA-2026-09-06-000338-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304023
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 24.06.2026 року № 1-19-2026-001376 на стадії провадження ДР
- ID: UA-2026-09-06-000339-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304022
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 15.06.2026 року № 017/04.1/7082 на стадії провадження ЦАС(С1)
- ID: UA-2026-09-06-000337-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304021
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб пшеничний із цільнозернового борошна- ID: UA-2026-09-06-000335-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304019
Хворостівський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 21732569ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х12 мм, з прямими краями- ID: UA-2026-09-06-000334-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304018
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3005 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803543ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао порошок 80 г- ID: UA-2026-09-06-000333-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304017
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26228982ДК 021:2015: 15841000-5 КакаоЗавершена -