-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Срібний кулон з гравіюванням "Батьківське серце" у футлярі з посвідченням для ді...×-
Срібний кулон з гравіюванням "Батьківське серце" у футлярі з посвідченням для дітей із числа сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України
- ID: UA-2026-09-02-003341-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262197
ДК 021:2015: 18510000-7 Ювелірні вироби та супутні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Екскурсійні послуги для офіційної делегації іноземних держав за запрошенням міської ради (...×-
Екскурсійні послуги для офіційної делегації іноземних держав за запрошенням міської ради (представницькі витрати).
- ID: UA-2026-09-02-003318-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262196
БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061990ДК 021:2015: 63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтра- ID: UA-2026-09-02-003320-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262195
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів (Інструменти та обладнання для виконання...×-
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів (Інструменти та обладнання для виконання ремонтних робіт по об"єктах благоустрою господарським способом)
- ID: UA-2026-09-02-003336-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262194
Виконавчий комітет Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41050131ДК 021:2015: 42999100-6 Промислові пилососиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-03210000-6 - Зернові культури та картопля(Сочевиця червона.Горох колотий шліфо...×-
ДК 021:2015-03210000-6 - Зернові культури та картопля(Сочевиця червона.Горох колотий шліфований)
- ID: UA-2026-09-02-003347-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262193
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Готові текстильні вироби( серветки мікрофібра, серветки для прибирання , прогумована серве...×-
Готові текстильні вироби( серветки мікрофібра, серветки для прибирання , прогумована серветка для прибирання)
- ID: UA-2026-09-02-003343-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262192
Виконавчий комітет Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 22400792ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід самонесущий СИП 2*16; Анкерний зажим СІП 3А 2*(10-25) проволка- ID: UA-2026-09-02-003338-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262191
ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРЕВОЛОЧАНСЬКЕ" КОБЕЛЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31478886ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір чорнил EPSON 103 (чорне, жовте, блакитне, червоне)- ID: UA-2026-09-02-003305-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262190
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
винищувач мишей та щурів 200 гр; щелкунчик 200 гр; котофеїч 300гр;К-отрін 10мл; клеєва лов...×-
винищувач мишей та щурів 200 гр; щелкунчик 200 гр; котофеїч 300гр;К-отрін 10мл; клеєва ловушка мала
- ID: UA-2026-09-02-003313-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262189
Комунальне некомерційне підприємство "Машівська лікарня" Машівської селищної ради Полтавської області ЄДРПОУ: 01999394ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:42670000-3 "Частини та приладдя до верстатів" (Пластина, патрон)- ID: UA-2026-09-02-003312-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262188
УПРАВЛІННЯ КАНАЛІВ РІЧКИ ІНГУЛЕЦЬ ЄДРПОУ: 42749093ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонери- ID: UA-2026-09-02-003314-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262187
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195 ЄДРПОУ: 14321682ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тасьма- ID: UA-2026-09-02-003302-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262186
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41771699ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 - Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-02-003310-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262185
ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 8 ВМР ЄДРПОУ: 22428299ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні бланки- ID: UA-2026-09-02-003307-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262184
КП "Кролевецька лікарня" Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 02007549ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та ле...×-
ДК 021:2015 – 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-02-003365-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262183
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -