-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги організації одноразового харчування учнів Бутейківської гімназії Сарненської міськ...×-
Послуги організації одноразового харчування учнів Бутейківської гімназії Сарненської міської ради
- ID: UA-2026-09-05-000072-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302993
БУТЕЙКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 32940260ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-05-000073-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302992
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйця столові курячі- ID: UA-2026-09-05-000071-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302991
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323416ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Cвітлодіодна панель- ID: UA-2026-09-05-000070-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302990
військова частина А3838 ЄДРПОУ: 07855800ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стіл Time Eco складний- ID: UA-2026-09-05-000069-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302989
Військова частина А4030 ЄДРПОУ: 26630916ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Імітаційні – піротехнічні вироби- ID: UA-2026-09-05-000068-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302988
Військова частина А1363 ЄДРПОУ: 08190603ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з розроблення проєктів землеустрою щодо відведення в постійне користування військ...×-
Послуги з розроблення проєктів землеустрою щодо відведення в постійне користування військовій частині 2196 земельних ділянок шляхом поділу зі зміною цільового призначення: для розміщення та забезпечення діяльності Державної прикордонної служби, а також для розміщення військових частин, військових навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, що перебувають у сфері управління Державної прикордонної - 15.03, за рахунок земель державної власності, в адміністративних межах Кодимської міської ради Подільського району Одеської області, Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області, Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-05-000045-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302965
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 09:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 35740000-3 Симулятори бойових дій (комплекс лазерних симуляторів двосторон...×-
Код ДК 021:2015 35740000-3 Симулятори бойових дій (комплекс лазерних симуляторів двостороннього вогневого контакту для підготовки військовослужбовців у комплекті: навісне лазертаг обладнання для автомата з лазерним випромінюванням (адаптоване під 5,45 мм автомата АК-74 та його модифікації) – 30 шт.; жилет з датчиками фіксації ураження – 30 шт.; кавер на каску з датчиками фіксації ураження – 30 шт.; бездротовий браслет електричного-стимулятору м'язів – 30 шт.; точка доступу Wifi на кронштейні (радіо покриття полігону) – 2 шт.; програмне забезпечення Android для керування тренувальним обладнанням і статистики бою в режимі онлайн – 1 шт.; Планшет Андроїд – 1 шт.; Зарядний пристрій на 20 пристроїв, 5V, 1,5 А – 5 шт.; Граната ручна тренувальна лазертаг – 13 шт.)
- ID: UA-2026-09-05-000044-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302964
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3011 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313871ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарш курячий- ID: UA-2026-09-05-000043-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302963
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Буряк столовий, капуста- ID: UA-2026-09-05-000042-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302962
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріали- ID: UA-2026-09-05-000041-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302961
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-05-000040-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302960
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба морожена- ID: UA-2026-09-05-000039-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302959
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню і поточному ремонту підйомника- ID: UA-2026-09-05-000038-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302958
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Костюм спортивний. Код за ДК 021:2015 - 18410000-6 Спеціальний одяг.- ID: UA-2026-09-05-000037-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302957
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26135246ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -