-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стенд розвал-сходження (3-D, 2-х камерний)- ID: UA-2026-08-31-006407-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239766
Військова частина 3052 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803781ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ТО шкільнизх автобусів ЕТАЛОН (ВН2393РА),АТАМАН(ВН3779ТК)- ID: UA-2026-08-31-006479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239765
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ''НОВОДОЛИНСЬКА ГІМНАЗІЯ'' АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312040ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Окуляри захисні прозорі Полакс- ID: UA-2026-08-31-006471-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239762
Комунальне підприємство "Водопостачання та водовідведення" Свалявської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 13587366ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з використання (експлуатації) спортивних споруд та спортивного обладнання (№2444/...×-
послуги з використання (експлуатації) спортивних споруд та спортивного обладнання (№2444/1.025/5 , №2182/1
- ID: UA-2026-08-31-006457-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239758
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукерки Шарм,какао- ID: UA-2026-08-31-006461-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239755
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 22986562ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пробірки вакуумні- ID: UA-2026-08-31-006453-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239752
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серце свинне- ID: UA-2026-08-31-006466-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239750
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Mitsubishi L200- ID: UA-2026-08-31-006405-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239749
Військова частина А4076 ЄДРПОУ: 26632418ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до спецтехніки (зубці ріжучі)- ID: UA-2026-08-31-006465-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239748
КП "ЕЛУАШ" ЄДРПОУ: 03345018ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аксесуари до робочого одягу (рукавиці LUXIMED; рукавиці медичні L-9)- ID: UA-2026-08-31-006459-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239746
Державний навчальний заклад "Ісаєвський професійний аграрний ліцей" ЄДРПОУ: 20986842ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіти- ID: UA-2026-08-31-006452-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239745
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 03121000-5 Продукція рослинництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка малярська- ID: UA-2026-08-31-006456-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239743
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА" ЄДРПОУ: 33258999ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань- ID: UA-2026-08-31-006450-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239741
Управління поліції охорони в Одеській області ЄДРПОУ: 40108934ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 31340000-1 по ДК 021:2015 – Приладдя до ізольованих кабелів (Муфти кабельн...×-
Товар - код CPV 31340000-1 по ДК 021:2015 – Приладдя до ізольованих кабелів (Муфти кабельні, трубка). РПЗ 9.379.
- ID: UA-2026-08-31-006448-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239739
ДК 021:2015: 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вилка для духовки 2Р+Е; Розетка для духовки 2Р+Е зовнішня бакеліт чорна; Розетка силова 32...×-
Вилка для духовки 2Р+Е; Розетка для духовки 2Р+Е зовнішня бакеліт чорна; Розетка силова 32А; Вилка силова 32А
- ID: UA-2026-08-31-006449-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239738
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -