-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Харківська (від вул. Каштанова до вул. Націо...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Харківська (від вул. Каштанова до вул. Національного прапора) в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-09-02-012897-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271673
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка діаграмна- ID: UA-2026-09-02-012900-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271670
Комунальне некомерційне підприємство Новоархангельської селищної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 38600846ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Принтер- ID: UA-2026-09-02-012891-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271667
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
32580000-2 - Інформаційне обладнання НУШ(Колекція "скло та вироби зі скла", коле...×-
32580000-2 - Інформаційне обладнання НУШ(Колекція "скло та вироби зі скла", колекція "Волокна", колекція "кацчук, гума", колекція "Нафта і продукти ії переробка", колекція "Типів грунтів", колекція "склад грунтів", колеція "метали і справи", фізична карта півкулі, політична карта світу, Україна, природно -заповідний фонд, Економічна карта, політико- адміністративна карта Украхїни, навчальні плакати із загальної географії, колекція "Природні зони України", світ Мінірально- сировинні ресурси, ресурчи Світового океану, колекція Нафта і продукти ії переробка, колекція камяне вугілля та продукти його переробки, гербарій Основні групи рослин, , гербарії їстівні й отруйні гриби, колекція залізна руда та продукти ії переробки,
- ID: UA-2026-09-02-012894-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271666
ДК 021:2015: 32580000-2 Інформаційне обладнанняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Портативна зарядна станція 1536Wh OUKITEL P1500E PLUS.- ID: UA-2026-09-02-012895-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271665
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3028 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803655ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-02-012899-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271662
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 03212100-1 КартопляАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Супутникові модеми Starlink Internet Satellite 3gen- ID: UA-2026-09-02-012824-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271661
Військова частина А5000 ЄДРПОУ: 26640004ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 04:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меморіальний знак "Дерево Надії"- ID: UA-2026-09-02-012889-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271660
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41950714ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
жилка для тримера- ID: UA-2026-09-02-012905-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271659
КП "Аква-сервіс" Великоберезовицької селищної ради ЄДРПОУ: 38248545ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка з заземленням зовнішня герметична ТМ Videx; код 31220000-4 "Елементи електрич...×-
Розетка з заземленням зовнішня герметична ТМ Videx; код 31220000-4 "Елементи електричних схем" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-012887-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271658
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44021370ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Програмна продукція ESET PROTECT Entry On-prem. На один рік. Для захисту 60 об'єктів- ID: UA-2026-09-02-012888-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271657
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України" ЄДРПОУ: 25835792ДК 021:2015: 48760000-3 Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка кошторисної документації на об'єкт: "Капітальний ремонт приміщень навча...×-
Розробка кошторисної документації на об'єкт: "Капітальний ремонт приміщень навчального корпусу для створення осередку "Захист України" у КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту" по вул.Княгигні Ольги, 1 м.Львів"
- ID: UA-2026-09-02-012879-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271655
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Світлодіодні світильники- ID: UA-2026-09-02-012868-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271654
Військова частина А1937 ЄДРПОУ: 24308636ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансляційний підсилювач та рупорні акустичні системи - Код ДК: 021:2015 – 32340000-8 — Мі...×-
Трансляційний підсилювач та рупорні акустичні системи - Код ДК: 021:2015 – 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці.
- ID: UA-2026-09-02-012881-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271652
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети освітнього програмного забезпечен (ДК 021:2015 - 4819000-6) Послуги з адмініструва...×-
Пакети освітнього програмного забезпечен (ДК 021:2015 - 4819000-6) Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний освітній ресурс AR Book»
- ID: UA-2026-09-02-012882-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271650
НОВОПРАЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 НОВОПРАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26505424ДК 021:2015: 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпеченняЗавершена -