-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тримач оцинкований односторонній, Ø22мм; Тримач з фіксатором та дюбелем, Ø20мм; Пластикови...×-
Тримач оцинкований односторонній, Ø22мм; Тримач з фіксатором та дюбелем, Ø20мм; Пластиковий дюбель М6, довж. 36мм; Шуруп для пластикового дюбеля М6. Код Товару за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 - 44530000-4 — «Кріпильні деталі»
- ID: UA-2026-09-02-005122-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263911
Національна бібліотека України ім. В.І.Вернадського ЄДРПОУ: 05417058ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ураган 100 мл (ДК 021:2015:24450000-3: «Агрохімічна продукція»)- ID: UA-2026-09-02-005111-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263910
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03352857ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Шевченка в с. Кобилля Тернопільського району Те...×-
Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Шевченка в с. Кобилля Тернопільського району Тернопільської обл. (Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення вулиць і доріг комунальної власності)
- ID: UA-2026-09-02-005079-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263909
Збаразьке міське комунальне підприємство по благоустрою "Добробут" ЄДРПОУ: 32807813ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 14430000-4 — Випарена сіль і чистий хлорид натрію- ID: UA-2026-09-02-005143-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263908
ДК 021:2015: 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетки (31224100-3 Вилки та розетки...×-
ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетки (31224100-3 Вилки та розетки), вилки (31224100-3 Вилки та розетки), подовжувачі (31224810-3 Подовжувальні кабелі), розгалужувач (31220000-4 Елементи електричних схем))
- ID: UA-2026-09-02-005112-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263906
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08571363ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Решітка зовнішня- ID: UA-2026-09-02-005110-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263905
Заклад дошкільної освіти № 9 "Берізка" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 31854658ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкарська фарба (чорнила)- ID: UA-2026-09-02-005108-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263903
КИВАЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234847ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнер з чорнилом Epson 664 (Black, Cyan, Magenta, Yellow)- ID: UA-2026-09-02-005109-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263902
Національний університет водного господарства та природокористування ЄДРПОУ: 02071116ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
К2 ZIP ISDT АС100-240В DC 10-34В 1,0-34В 20А 1-8S АС200Вт DC500BT 2СН зарядний пристрій (I...×-
К2 ZIP ISDT АС100-240В DC 10-34В 1,0-34В 20А 1-8S АС200Вт DC500BT 2СН зарядний пристрій (ISDT К2 ZIP)
- ID: UA-2026-08-26-013477-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263901
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пінополістірол екструдований Penoboard 30-32 Г1 20мм (21шт/уп)- ID: UA-2026-09-02-005132-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263897
Інститут геологічних наук ЄДРПОУ: 05417182ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 31158000-8 Зарядні пристрої (зарядні пристрої для військових потреб) з...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 31158000-8 Зарядні пристрої (зарядні пристрої для військових потреб) закупівля в період воєнного стану
- ID: UA-2026-09-02-005095-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263896
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 31158000-8 Зарядні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32420000-3 - Мережеве обладнання- ID: UA-2026-09-02-005081-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263894
КНП " Сосницька Лікарня" Сосницької селищної ради ЄДРПОУ: 02006515ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Молодіжна в с. Плетений...×-
Поточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Молодіжна в с. Плетений Ташлик Новоукраїнського району Кіровоградської області
- ID: UA-2026-09-02-005088-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263893
ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК:021:2015:50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Заправка і...×-
Код ДК:021:2015:50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Заправка і відновлення картриджа)
- ID: UA-2026-09-02-005086-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263889
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа "Авангард" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 41054052ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка та випробування пожежних кран-комплектів- ID: UA-2026-09-02-005085-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263888
ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -