-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4, папір для фліпчарту та набір маркерів з губкою для дошки- ID: UA-2026-09-04-013919-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302588
КП Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 42587236ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення- ID: UA-2026-09-04-013918-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302587
ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
водопостачання (код 65110000-7)- ID: UA-2026-09-04-013916-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302586
ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Листи ресорні- ID: UA-2026-09-04-013917-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302585
Теофіпольський ліцей №1 Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 25803444ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33690000-3 Лікарські засоби різні, Лабораторні реактиви, НК 024:2023 код 52532 - Анти-A гр...×-
33690000-3 Лікарські засоби різні, Лабораторні реактиви, НК 024:2023 код 52532 - Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro ), антитіла (НК 031:2024 код W0103030199 - АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 52538 - Анти-B групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro ), антитіла (НК 031:2024 код W0103030202 - ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ); НК 024:2023 код 46442 - Анти-АВ групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro ), антитіла (НК 031:2024 код W0103030199 - АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 52647 - Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro ), антитіла (НК 031:2024 код W0103030201 - РЕЗУС D); НК 024:2023 код 52688 - Групові еритроцитарні варіабельні Rh(D) категорії VI IVD (діагностика in vitro ), антитіла, реакція аглютинації (НК 031:2024 код W0103030201 - РЕЗУС D); НК 024:2023 код 48319 - Вірус гепатиту B, поверхневий антиген IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105020201 - ПОВЕРХНЕВИЙ АНТИГЕН ВІРУСУ ГЕПАТИТУ В); НК 024:2023 код 48365 - Вірус гепатиту C, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105020303 - АНТИТІЛА ДО ВІРУСУ ГЕПАТИТУ С (ЗАГАЛЬНІ)); НК 024:2023 код 51804 - Treponema pallidum, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105010302 - АНАЛІЗИ НА ВИЯВЛЕННЯ АНТИТІЛ ДО СИФІЛІСУ, ЗАГАЛЬНІ); НК 024:2023 код 50288 - Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040519 - КОРОНАВІРУС – NA РЕАКТИВИ); НК 024:2023 код 50293 - Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040519 - КОРОНАВІРУС – NA РЕАКТИВИ); НК 024:2023 код 50564 - Бореліоз, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105010604 - АНТИТІЛА IGМ ДО ЗБУДНИКА ХВОРОБИ ЛАЙМА); НК 024:2023 код 50560 - Бореліоз, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105010603 - АНТИТІЛА IGG ДО ЗБУДНИКА ХВОРОБИ ЛАЙМА); НК 024:2023 код 50745 - Бактерія Chlamydia pneumoniae, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105010108 - ЗАГАЛЬНИЙ АНАЛІЗ НА АНТИТІЛА ДО CHLAMYDIA TRACHOMATIS); НК 024:2023 код 52440 - Токсоплазма, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050103 - АНТИТІЛА IGМ ДО ТОКСОПЛАЗМИ); НК 024:2023 код 52436 - Токсоплазма, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050102 - АНТИТІЛА IGG ДО ТОКСОПЛАЗМИ); НК 024:2023 код 49546 - Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2), імуноглобулін М (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040304 - АНТИТІЛА IGM ДО ВІРУСУ ПРОСТОГО ГЕРПЕСУ (HSV) 1+2); НК 024:2023 код 49541 - Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2), імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040303 - АНТИТІЛА IGG ДО ВІРУСУ ПРОСТОГО ГЕРПЕСУ (HSV) 1+2); НК 024:2023 код 49723 - Cytomegalovirus (CMV), імуноглобулін M (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040204 - АНТИТІЛА IGM ДО ЦМВ); НК 024:2023 код 49712 - Cytomegalovirus (CMV), імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040203 - АНТИТІЛА IGG ДО ЦМВ); НК 024:2023 код 49662 - Вірус Epstein-Barr (EBV) VCА, імуноглобулін M (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W010504040104 - ВІРУС ЕПШТЕЙНА-БАРР, КАПСИДНИЙ БІЛОК, IGM); НК 024:2023 код 49657 - Вірус Epstein-Barr (EBV) VCA, імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W010504040106 - ВІРУС ЕПШТЕЙНА-БАРР, АНТИТІЛА IGG ДО ЯДЕРНОГО АНТИГЕНА); НК 024:2023 код 50268 - Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040103 - АНТИТІЛА IGМ ДО ВІРУСУ КРАСНУХИ); НК 024:2023 код 50265 - Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105040102 - АНТИТІЛА IGG ДО ВІРУСУ КРАСНУХИ); НК 024:2023 код 52210 - Ехінокок звичайний, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050204 - ЕХІНОКОКИ); НК 024:2023 код 52133 - Аскарида людська, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050299 - ПАРАЗИТОЛОГІЯ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 63005 - Opisthorchis species, імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФA) (НК 031:2024 код W0105050299 - ПАРАЗИТОЛОГІЯ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 52459 - Трихінела спіральна, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050299 - ПАРАЗИТОЛОГІЯ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 52247 - Лямблія кишкова, антигени IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050208 - ЛЯМБЛІЯ КИШКОВА); НК 024:2023 код 52459 - Трихінела спіральна, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) (НК 031:2024 код W0105050299 - ПАРАЗИТОЛОГІЯ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 52543 - Панель еритроцитів для ідентифікування антитіл IVD (діагностика in vitro ), набір, реакція аглютинації (НК 031:2024 код W0103030101 - КЛІТИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ ГРУПИ КРОВІ); НК 024:2023 код 59748 - Численні екстрагувальні ядерні антигени, скринінг аутоантитіл IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 47428 - Нейтрофільний желатиназа-асоційований ліпокалін IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноблот (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 62318 - НМДА-рецептор, антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлуоресцентний аналіз (НК 031:2024 код W0105070505 - МЕНІНГІТ / ЕНЦЕФАЛІТ – МУЛЬТИПЛЕКСНІ NA РЕАКТИВИ); НК 024:2023 код 50566 - Бореліоз, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 50562 - Бореліоз, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 33914 - Альфа-1-кислотний глікопротеїн (орозомукоїд) IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал (НК 031:2024 код W0102109022 - АНТИТІЛА ДО АЦЕТИЛХОЛІНОВОГО РЕЦЕПТОРА); НК 024:2023 код 54836 - Численні антитіла, пов'язані з міозитом, IVD (діагностика in vitro ), набір, мультиплексний аналіз (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 59748 - Численні екстрагувальні ядерні антигени, скринінг аутоантитіл IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 62374 - Mi-2, антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз (НК 031:2024 код W0102080799 - ТЛМ АУТОІМУННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 62374 - Mi-2, антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз (НК 031:2024 код W0102080799 - ТЛМ АУТОІМУННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 62318 - НМДА-рецептор, антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлуоресцентний аналіз (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 54944 - Гангліозид GQ1, антитіла (anti-GQ1) IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 41284 - Гангліозид GM1 антитіло (анти-GM1) IVD (діагностика in vitro ), контроль (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 57244 - Гранулоцити IVD (діагностика in vitro ), набір, імуногістохімічна реакція з ферментною позначкою (НК 031:2024 код W0102080799 - ТЛМ АУТОІМУННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 57457 - Мієлопероксидаза лейкоцитів IVD (діагностика in vitro ), антитіла (НК 031:2024 код W02050103 - СИСТЕМИ ДЛЯ БЛОТИНГУ); НК 024:2023 код 36085 - Оптохін/етилгідрокупреїн диференціювальний диск IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 42426 - Доріпенем, мінімальна інгібувальна концентрація, IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 37722 - Диск IVD (діагностика in vitro) для випробування на чутливість до азтреонаму (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 45445 - Амікацинові диски для тестування на чутливість, IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 46156 - Амоксицилін/клавуланова кислота, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 46191 - Ампіцилінові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 46191 - Ампіцилінові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59172 - Пеніцилін G, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59213 - Ванкоміцин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 45529 - Гентаміцинові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 41910 - Диск IVD (діагностика in vitro ) дискретизації сприйнятливості до еритроміцину (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 45390 - Диск кліндаміцину для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59139 - Левофлоксацин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59143 - Лінезолід, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59147 - Меропенем, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59159 - Нітрофурантоїн, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59162 - Норфлоксацин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59177 - Піперацилін/тазобактам, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59204 - Тетрациклін, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59201 - Тейкопланін, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 59199 - Сульфаметоксазол/ триметоприм, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W0104080503 - ТЕСТУВАННЯ АНТИМІКРОБНОЇ ЧУТЛИВОСТІ (AST) В РУЧНОМУ РЕЖИМІ – СМУЖКИ / КАСЕТИ / ГАЛЕРЕЇ); НК 024:2023 код 37573 - Цефепім мінімальна інгібувальна концентрація IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 код W010408
- ID: UA-2026-09-04-013915-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302584
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Масло солодковершкове вагове- ID: UA-2026-09-04-013914-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302583
Середнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 04349923ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (плівка для ламінування) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку...×-
Канцтовари (плівка для ламінування) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку та концерту "Мій Ангел має крила ЗСУ"
- ID: UA-2026-09-04-013913-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302582
ДК 021:2015: 30192000-1 Офісне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (папір офісний А4 80гр) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку...×-
Канцтовари (папір офісний А4 80гр) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку та концерту "Мій Ангел має крила ЗСУ"
- ID: UA-2026-09-04-013909-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302580
ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-09-04-013911-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302579
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
перевезення лісопродукції (дрова паливні)- ID: UA-2026-09-04-013907-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302578
КП "Сколетеплоенерго" Сколівської міської ради ЄДРПОУ: 22391024ДК 021:2015: 60100000-9 Послуги з автомобільних перевезеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних та формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів співроб...×-
Послуги з обробки даних та формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів співробітників
- ID: UA-2026-09-04-013908-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302577
ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вентилятор- ID: UA-2026-09-04-013905-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302576
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі- ID: UA-2026-09-04-013906-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302575
Заклад дошкільної освіти № 69 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061887ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-04-013903-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302573
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-09-04-013898-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302572
Відділ освіти, молоді та спорту Прибужанівської сільської ради ЄДРПОУ: 41431802ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -