-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована- ID: UA-2026-09-02-013956-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272682
БОЯРСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ГАРМОНІЯ" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20611119ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-02-013955-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272681
КП БСР "Бородянкатеплопостачання" ЄДРПОУ: 44300471ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муфти, трійники, труби- ID: UA-2026-09-02-013953-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272678
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-013951-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272676
МУЖІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЯНОША ГУНЯДІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26098504ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-02-013950-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272675
Опорний заклад освіти "КАЛИТЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КАЛИТЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25299069ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ланцюги до бензопил- ID: UA-2026-09-02-013947-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272674
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "СТАДІОН "АВАНГАРД" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30104399ДК 021:2015: 44540000-7 ЛанцюгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт аварійних приміщень бібліотеки КЗ ЛОР "Львівська обласна універсальна...×-
Поточний ремонт аварійних приміщень бібліотеки КЗ ЛОР "Львівська обласна універсальна наукова бібліотека" на просп. Шевченка,13
- ID: UA-2026-09-02-013948-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272673
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівська обласна універсальна наукова бібліотека" ЄДРПОУ: 02221774ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка системи блискавкозахисту Полігонівського закладу дошкільної освіти “Сонечко” Шев...×-
Перевірка системи блискавкозахисту Полігонівського закладу дошкільної освіти “Сонечко” Шевченківської сільської ради за адресою: Миколаївська область, с.Полігон, вул. Поштова, 1В
- ID: UA-2026-09-02-013946-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272670
Відділ освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради ЄДРПОУ: 41446295ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дезинфекційний засіб Жавілар ефект- ID: UA-2026-09-02-013945-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272669
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 24455000-8 Дезинфекційні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015: 60180000-3 — Прокат вантажних транспорт...×-
Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015: 60180000-3 — Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
- ID: UA-2026-09-02-013944-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272668
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМФОРТ-СЕРВІС" ЄДРПОУ: 40430436ДК 021:2015: 60181000-0 Прокат вантажних автомобілів із водіємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-02-013940-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272666
Опорний заклад освіти "КАЛИТЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КАЛИТЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25299069ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інженерно-консультаційні послуги під час реконструкції «Реконструкція доку механічного ДК-...×-
Інженерно-консультаційні послуги під час реконструкції «Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: __________________ обл., м. ____________, вулиця ____________, будинок _______, ________». Коригування.»
- ID: UA-2026-09-02-013939-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272665
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран 3/4- ID: UA-2026-09-02-013938-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272664
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-02-013937-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272663
Нижньо-Станівецький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189995ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-09-02-013934-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272662
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРВОНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ " ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ЄДРПОУ: 45644614ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -