-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення ГРП в нафтових і газових свердловинах АТ «Укрнафта»- ID: UA-2026-09-02-007208-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266009
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76210000-8 Послуги, пов’язані з видобуванням нафтиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер- ID: UA-2026-09-02-007214-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266008
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТОМИРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991671ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Намети та розсувні комплектуючі- ID: UA-2026-09-02-007205-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266006
Управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 43922893ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: бульвар...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: бульвар Марії Приймаченко, 6 у Печерському районі, м. Києва»
- ID: UA-2026-09-02-007211-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266004
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь(Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Шевченка в с. Лучинчик Вендичанської територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області»)
- ID: UA-2026-09-02-007222-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266003
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лимони,Яблука, Мандарини, Банани, Апельсини, Цибуля, Буряк, Морква, Капуста, Капуста пекі...×-
Лимони,Яблука, Мандарини, Банани, Апельсини, Цибуля, Буряк, Морква, Капуста, Капуста пекінська, Огірки, Помідори,Сливи свіжі,Груші свіжі.
- ID: UA-2026-09-02-007194-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266001
Березнянський ліцей Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 26224122ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні, печиво- ID: UA-2026-09-02-007203-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266000
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ № 14 ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 25803042ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лакофарбова продукція, мастики, праймери та інша супровідна хімічна продукція- ID: UA-2026-09-02-007209-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265999
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994669ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з ремонту та технічного обслуговування електророзподільного обладнання систем вну...×-
«Послуги з ремонту та технічного обслуговування електророзподільного обладнання систем внутрішнього живлення мереж освітлення та силових мереж, ремонту електричної техніки», згідно ДК 021:2015: 50530000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
- ID: UA-2026-09-02-007204-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265998
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №3" М. КРЕМЕНЧУКА ЄДРПОУ: 38742846ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –39830000-9 – Продукція для чищення (миючий засіб для посуду, миючий засіб )- ID: UA-2026-09-02-007206-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265995
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання продукції для нагородження- ID: UA-2026-09-02-007210-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265994
Гуманітарний відділ Зимнівської сільської ради ЄДРПОУ: 44054715ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт комунальної дороги на площі Галицькій м.Хирів Хирівської міської територіа...×-
Поточний ремонт комунальної дороги на площі Галицькій м.Хирів Хирівської міської територіальної громади Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-007197-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265993
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірки для забору капілярної крові- ID: UA-2026-09-02-007192-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265991
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37899694ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 13:52)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за а...×-
Роботи з технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Євгена Чикаленка, 52/1 в кількості 1 (одна) одиниця»
- ID: UA-2026-09-02-007189-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265989
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання фарби- ID: UA-2026-09-02-007195-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265987
Карпатський біосферний заповідник ЄДРПОУ: 00276104ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -