-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 44190000-8 — конструкційні матеріали різні (рейка дерев ’яна)- ID: UA-2026-09-02-007453-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266245
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва...×-
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (насіння соняшника очищене, насіння кунжутне)
- ID: UA-2026-09-02-007446-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266244
Білоцерківська гімназія-початкова школа № 22 Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 25658255ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сіль- ID: UA-2026-09-02-007444-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266242
Відділ освіти, молоді та спорту Прибужанівської сільської ради ЄДРПОУ: 41431802ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пристрої дистанційного керування- ID: UA-2026-09-02-007431-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266237
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 38820000-9 Пристрої дистанційного керуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник води СВК-М-DN15 R50 Т30 з КМЧ- ID: UA-2026-09-02-007439-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266236
Комунальне підприємство "Комунальник-М" ЄДРПОУ: 34089741ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
15540000-5 Сирні продукти (Сир кисломолочний фасований)- ID: UA-2026-09-02-007435-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266233
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Сумській області" ЄДРПОУ: 08733899ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульвий,клан запобіжний,ніпель.- ID: UA-2026-09-02-007425-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266231
Комунальне некомерційне підприємство "Куп`янське територіальне медичне об`єднання" Куп`янської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 42582687ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для вузла обліку теплової енергії- ID: UA-2026-09-02-007438-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266227
Ліцей № 17 "Інтелект" Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 21063358ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільна документація- ID: UA-2026-09-02-007432-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266225
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Сатанівської селищної ради ЄДРПОУ: 44343122ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги організаціно - технічного забезпечення проведення культурно-мистецького заходу- ID: UA-2026-09-02-007433-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266224
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл кутовий , стіл, стійка рецепції, бокс офісний мобільний- ID: UA-2026-09-02-007424-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266223
Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка» ЄДРПОУ: 20821733ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
презентаційна продукція-силіконові браслети та світловідбиваючи браслети- ID: UA-2026-09-02-007427-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266222
Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02740971ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги інформатизації- ID: UA-2026-09-02-007428-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266221
Відділ освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради ЄДРПОУ: 40237003ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ОСБ плита, саморізи- ID: UA-2026-09-02-007421-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266220
Волочиський ліцей №2 Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 06722214ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):44810000-1 - Фарби- ID: UA-2026-09-02-007418-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266218
Володимирівський заклад дошкільної освіти "Малятко" Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 26504755ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -