-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Патрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)- ID: UA-2026-08-31-001338-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234646
ДК 021:2015: 35331500-8 ПатрониАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Деповська, 10, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-31-001339-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234645
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2026-08-31-001336-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234642
Дочірнє підприємство "Рогатин-Водоканал" ЄДРПОУ: 31619337ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленні проекту землеустрою що забезпечує еколого економічне обгрунтування...×-
Послуги по виготовленні проекту землеустрою що забезпечує еколого економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь (в частині впорядкування угідь) загальною плошею 20.0000 га
- ID: UA-2026-08-31-001333-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234641
Іванівська сільська рада ЄДРПОУ: 04394616ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна (39290000-1 )- ID: UA-2026-08-31-001335-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234640
Центральна стоматологічна поліклініка Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 07985654ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та відновлення катриджа ( Cеnon і-SENSYS MF 3010, i-Sensis MF231 A4. HP Laser Je...×-
Заправка та відновлення катриджа ( Cеnon і-SENSYS MF 3010, i-Sensis MF231 A4. HP Laser Jet 1020)
- ID: UA-2026-08-31-001337-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234637
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки (ДК 021:2015: 16810000-6 — Частини для сільськог...×-
Частини для сільськогосподарської техніки (ДК 021:2015: 16810000-6 — Частини для сільськогосподарської техніки)
- ID: UA-2026-08-31-001330-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234636
Чоповицька селищна рада ЄДРПОУ: 04346250ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контей...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Перевірка роботи котлових насосів та мережевих насосів, тестування коректного функціювання системи опалення з заданими параметрами, перевірка з'єднань електричного обладнання котельні та теплових пунктів)
- ID: UA-2026-08-31-001315-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234633
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ" ЄДРПОУ: 33311890ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейн...×-
Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за адресoю: м. Днiпро, прoсп. Дмитра Явoрницькoгo, буд. 20
- ID: UA-2026-08-31-001316-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234632
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трибуна для виступів- ID: UA-2026-08-31-001317-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234629
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-08-31-001328-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234628
Гребінківський академічний ліцей Полтавської області ЄДРПОУ: 23548410ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани- ID: UA-2026-08-31-001323-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234627
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02005421ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої - 19 найм...×-
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої - 19 найменувань (72 шт.) (Колба 20ВВ ITALL - 1 шт.; Картридж 20ВВ поліпропіленовий - 1 шт.; Кран ППР Ф 25 - 3 шт.; Американка ППР ф25х3/4зр - 3 шт.; Кран 1/2вз RAFTEC - 2 шт.; Футорка 1"х3/4 - 2 шт.; Футорка1/2х1/4 - 3 шт.; Манометр - 3 шт.; Муфта ППР ф20х1/2зр - 2 шт.; Муфта ППР ф20х1/2вр - 3 шт.; Муфта ППР ф 32x1" - 2 шт.; Коліно ППР Ф 25 вн - 2 шт.; Редукція ППР Ф32Х25 вн - 2 шт.; Редукція ППР Ф25Х20вн - 6 шт.; Кріплення ППР Ф25 - 15 шт.; Трійник ППР Ф25Х25Х25 - 8 шт.; Коліно ППР Ф25х90* - 12 шт.; Коліно ППР Ф25х45* - 2 шт.; Муфта ППР Ф25 - 2 шт.)
- ID: UA-2026-08-31-001318-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234626
Комунальне некомерційне підприємство «Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради ЄДРПОУ: 01981477ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вата Бинт Марля Л\пластир Напальник Ватні палочки Рукавички Перекись водню- ID: UA-2026-08-31-001327-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234625
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 "39290000-1 - Фурнітура різна" (Дошка аудиторна магнітно-маркерна ст...×-
ДК 021-2015 "39290000-1 - Фурнітура різна" (Дошка аудиторна магнітно-маркерна стаціонарна, 1 робоча поверхня (300*100 см))
- ID: UA-2026-08-31-001321-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234624
Відділ освіти Болградської міської ради Одеської області ЄДРПОУ: 44047320ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -