-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код CPV 71330000-0 по ДК 021:2015 Інженерні послуги різні (Послуги з завантаження переміщ...×-
Код CPV 71330000-0 по ДК 021:2015 Інженерні послуги різні (Послуги з завантаження переміщення та розвантаження шунтуючого реактора при виконанні капітального ремонту). РПЗ - 2.29.
- ID: UA-2026-08-31-001104-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234355
ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-08-31-001094-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234350
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Скоба будівельна- ID: UA-2026-08-31-001100-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234349
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-08-31-001097-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234345
Державний навчальний заклад "Ісаєвський професійний аграрний ліцей" ЄДРПОУ: 20986842ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Емаль грунтуюча антикорозійна чорна 3в1 0,9кг; Емаль грунтуюча антикорозійна зелена 3в1 0...×-
Емаль грунтуюча антикорозійна чорна 3в1 0,9кг; Емаль грунтуюча антикорозійна зелена 3в1 0,9кг; Емаль грунтуюча антикорозійна коричнева 3в1 0,9кг; Емаль грунтуюча антикорозійна біла3в1 0,9кг.
- ID: UA-2026-08-31-001074-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234344
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів- ID: UA-2026-08-31-001095-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234343
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 31650000-7 Ізоляційне приладдя ( Ізолента шматяна)- ID: UA-2026-08-31-001092-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234342
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01997297ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-08-31-001093-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234341
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування програмного забезпечення- ID: UA-2026-08-31-001079-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234338
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБОВ'ЯЗІВСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ- СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43420400ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація участі у змаганнях- ID: UA-2026-08-31-001078-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234337
ГО "ЗООФК"ВАКО" ЄДРПОУ: 38207509ДК 021:2015: 92622000-7 Послуги з організації спортивних заходівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування дизельного генератора GENPOWER GNT 30/CO- ID: UA-2026-08-31-001089-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234336
Чечельницька селищна рада ЄДРПОУ: 04326247ДК 021:2015: 50532300-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування генераторівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Суди...×-
ДК 021:2015 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Судинний протез, форма: протези прямі, товщина стінки: 0.35 мм, вид протезу: неткані, тип судинного протезу за функцією: венозний, артеріальний)
- ID: UA-2026-08-31-001075-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234335
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 26385055ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вишукувальні роботи: «Обстеження будівельних конструкцій житлового, пошкоджених внаслідок...×-
Вишукувальні роботи: «Обстеження будівельних конструкцій житлового, пошкоджених внаслідок воєнних дій, частини будинку по вул. Незалежної України, 78 (під’їзд № 4, квартири №№ 28, 31, 34, 37, 40) в м. Запоріжжя»
- ID: UA-2026-08-31-001085-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234334
ДЕПАРТАМЕНТ З УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИМ ГОСПОДАРСТВОМ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38461952ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гідроакумулятор24 л 10 бар- ID: UA-2026-08-31-001086-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234333
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43954108ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка- ID: UA-2026-08-31-001084-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234332
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ МІСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 34778905ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -