-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підготовка об'єкта до опалювального сезону з перевіркою димових та вентиляційних кан...×-
Підготовка об'єкта до опалювального сезону з перевіркою димових та вентиляційних каналів в котельні ліцею №2 Шепетівської міської міської ради Хмельницької області вул.Героїв Небесної Сотні,98 м. Шепетівка , Хмельницької області
- ID: UA-2026-09-02-009078-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267854
ЛІЦЕЙ №2 ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22786937ДК 021:2015: 71315410-6 Перевірка вентиляційних системАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мішок- ID: UA-2026-09-02-009079-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267852
ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-09-02-009065-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267851
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації харчування за кодом ДК 021:2015- 55510000-8 - Послуги їдалень- ID: UA-2026-09-02-009074-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267850
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тест смужки акку чек- ID: UA-2026-09-02-009064-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267849
Комунальне некомерційне підприємство "Глинянська міська лікарня" Глинянської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44070522ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 16810000-6...×-
Частини для сільськогосподарської техніки. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 16810000-6 - Частини для сільськогосподарської техніки
- ID: UA-2026-09-02-009073-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267848
Комунальне підприємство "Петрівський водоканал" ЄДРПОУ: 39796028ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-02-009061-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267847
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108955ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель АВВГ- ID: UA-2026-09-02-009055-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267844
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт щебеневого покриття автомобільної дороги по вул.Зелена в с.Жердя Кам'...×-
Поточний ремонт щебеневого покриття автомобільної дороги по вул.Зелена в с.Жердя Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
- ID: UA-2026-09-02-009057-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267840
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ІНФРАСТРУКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЧЕМЕРОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43969452ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу "під ключ"- ID: UA-2026-09-02-009040-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267839
Борсуківська сільська рада ЄДРПОУ: 04395886ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-009033-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267838
Березнянський ліцей Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 26224122ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Epson L3560 з WiFi- ID: UA-2026-09-02-009051-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267837
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАДІЯ" ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37489301ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали.- ID: UA-2026-09-02-009053-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267835
Первозванівська сільська рада ЄДРПОУ: 04365098ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-02-009046-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267834
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ДМИТРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23545535ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування згідно накладної №НП00000406 від 31 08 2026 (олія)- ID: UA-2026-09-02-009042-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267833
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Регіональний професійний коледж м. Володимир" ЄДРПОУ: 02540096ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -