-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбук для робочих завдань 15.6", AMD Ryzen 5 7000, 16 Гб, 1 Тб, DOS/Linux/без ОС- ID: UA-2026-09-01-004014-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250877
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка з/з біла 16А RITA Mutlusan, згідно ДК 021:2015 31220000-4 Елементи електричних схе...×-
Розетка з/з біла 16А RITA Mutlusan, згідно ДК 021:2015 31220000-4 Елементи електричних схем
- ID: UA-2026-09-01-004013-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250875
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38499986ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2026-09-01-004015-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250873
Гімназія с. Слобідка Іванівської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26286413ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
швидкозшивачі- ID: UA-2026-09-01-004030-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250872
ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оптоволоконні матеріали та прилади до них- ID: UA-2026-09-01-004023-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250871
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41919831ДК 021:2015: 32560000-6 Оптоволоконні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з перезарядки вогнегасників- ID: UA-2026-09-01-004026-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250869
опорний заклад "Новооріхівський ліцей імені О.Г.Лелеченка Ромоданівської селищної ради Миргородського району Полтавської області" ЄДРПОУ: 23547296ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-01-004021-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250868
Заклад дошкільної освіти №1( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382393ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко Лактель ультрапастеризоване 1л ТУ 2,5% код за ДК 021:2015 15510000-6 "Молоко т...×-
Молоко Лактель ультрапастеризоване 1л ТУ 2,5% код за ДК 021:2015 15510000-6 "Молоко та вершки""
- ID: UA-2026-09-01-004019-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250867
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диспенсер для туалетного паперу (Код ДК 021:2015: 44410000-7 «Вироби для ванної кімнати т...×-
Диспенсер для туалетного паперу (Код ДК 021:2015: 44410000-7 «Вироби для ванної кімнати та кухні»)
- ID: UA-2026-09-01-004012-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250866
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
55320000-9 Послуги з організації харчування- ID: UA-2026-09-01-004009-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250863
Державне підприємство "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" ЄДРПОУ: 04013583ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М’ясо свинини, філе куряче (код за ДК 021:2015:15110000-2 – М’ясо)- ID: UA-2026-09-01-004007-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250862
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Акумулятори- ID: UA-2026-09-01-003984-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250861
Військова частина A1215 ЄДРПОУ: 07799207ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання канцелярських товарів до Дня Знань- ID: UA-2026-09-01-004006-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250859
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові рушники- ID: UA-2026-09-01-004001-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250858
Інститут садівництва Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 00413297ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний контроль ДТЗ категорії М2- ID: UA-2026-09-01-003999-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250857
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Сосницької селищної ради ЄДРПОУ: 41822072ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -