-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-09-02-006403-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265212
Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради" ЄДРПОУ: 01994942ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організаційно-технічні послуги щодо забезпечення художнього виконання концертної програми...×-
Організаційно-технічні послуги щодо забезпечення художнього виконання концертної програми артистами
- ID: UA-2026-09-02-006414-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265210
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання науково-дослідних робіт щодо підтвердження сортових якостей насіння ділянковим...×-
Виконання науково-дослідних робіт щодо підтвердження сортових якостей насіння ділянковим (грунтовим) сортовим контролем.
- ID: UA-2026-09-02-006413-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265208
ІНСТИТУТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00496952ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії- ID: UA-2026-09-02-006410-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265207
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484474ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натрію. Сіль таблетованна в мішка...×-
Код ДК 021:2015 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натрію. Сіль таблетованна в мішках 25кг
- ID: UA-2026-09-02-006404-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265206
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні- ID: UA-2026-09-02-006411-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265203
Комунальне некомерційне підприємство "Могилів-Подільський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Могилів-Подільської міської ради ЄДРПОУ: 38031318ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
олива моторна Дніпро-М Ультра.2Т- ID: UA-2026-09-02-006406-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265202
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОЛЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41411215ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка технічного стану ДТЗ- ID: UA-2026-09-02-006412-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265200
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Рівненської сільської ради ЄДРПОУ: 42316102ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання кваліфікованих електронних довірчих послуг- ID: UA-2026-09-02-006400-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265199
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"" ЄДРПОУ: 01280800ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Головка блоку циліндрів- ID: UA-2026-09-02-006394-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265196
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпуля д/коси, ніж 2Т д/коси- ID: UA-2026-09-02-006384-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265195
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення ( дометос, sgrassatore, кий дерево дорогий, рідина для підлоги,мильн...×-
Продукція для чищення ( дометос, sgrassatore, кий дерево дорогий, рідина для підлоги,мильна рідина,рідина для вікон,засіб для підлоги)
- ID: UA-2026-09-02-006390-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265194
Виконавчий комітет Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 22400792ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вироби медичні одноразового застосування за кодом ДК 021:2015 – 33140000-3 «Медичні матері...×-
Вироби медичні одноразового застосування за кодом ДК 021:2015 – 33140000-3 «Медичні матеріали»: Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO(ДК 021:2015-33141300-3 - Приладдя для венепункції та забору крові, НК 024:2023-63095 Шприц/голка загального призначення, НК 031:2024-A A0201ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ, ЗБОРУ Й ЗАГОТІВЛІ ОДНОРАЗОВІ ШПРИЦІ), Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 20 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO(ДК 021:2015-33141300-3 - Приладдя для венепункції та забору крові, НК 024:2023-63095 Шприц/голка загального призначення, НК 031:2024-A A0201ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ, ЗБОРУ Й ЗАГОТІВЛІ ОДНОРАЗОВІ ШПРИЦІ)
- ID: UA-2026-09-02-006395-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265193
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ІМ. ПРОФ. М. Ф. РУДНЄВА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01985050ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювання та випробування електричного освітлення- ID: UA-2026-09-02-006392-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265192
Комунальний заклад Теплицької селищної ради "Степанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" ЄДРПОУ: 26234793ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ритуальна належність для поховання загиблого воїна, а саме - домовина, хрест, набір в домо...×-
Ритуальна належність для поховання загиблого воїна, а саме - домовина, хрест, набір в домовину ( далі товари ) (ДК 021:2015 - 39290000-1 Фурнітура різна)
- ID: UA-2026-09-02-006393-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265191
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -