-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування- ID: UA-2026-08-31-012792-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246018
КП "Київтранспарксервіс" ЄДРПОУ: 35210739ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл...×-
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Придбання обладнання для відновлення системи управління та захистів блоку №5 та гідроагрегатів №17, 18, 19, 20 пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації по філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-08-31-012789-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246016
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хліб- ID: UA-2026-08-31-012787-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246015
Заклад дошкільної освіти № 5 ( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382401ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (Кейтерингові послуги) за ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейте...×-
Послуги з організації харчування (Кейтерингові послуги) за ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги
- ID: UA-2026-08-31-012784-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246012
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-012786-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246010
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) "Будівництво споруди для...×-
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) "Будівництво споруди для захисту головних трансформаторів та водоводів Дніпровської ГЕС-1 філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
- ID: UA-2026-08-31-012782-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246009
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
томатна паста, сухофрукти, родзинки, кукурузка, зелений горошок- ID: UA-2026-08-31-012783-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246008
Поворська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04334057ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'...×-
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на відповідний строк
- ID: UA-2026-08-31-012779-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246007
Відокремлений підрозділ «Науково-практичний медичний центр професійного здоров`я Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика» ЄДРПОУ: 45524591ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-08-31-012770-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246004
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відключення/припинення газопостачання (розподілу природного газу)- ID: UA-2026-08-31-012769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246003
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ" ЄДРПОУ: 26446489ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-08-31-012775-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246002
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" ЄДРПОУ: 43914945ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15540000-5 Сирні продукти (сир твердий , сир кисломолочний)- ID: UA-2026-08-31-012771-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246001
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2026-08-31-012773-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246000
Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області ЄДРПОУ: 13486010ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-08-31-012768-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245999
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" ЄДРПОУ: 43914945ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М’ясо- ID: UA-2026-08-31-012767-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245998
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-