-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по страхуванню життя, здоров’я та працездатності водіїв від нещасних випадків- ID: UA-2026-09-04-013724-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302391
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24902641ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль “Корабельна” ПФ-115 св.-сіра 2,8кг. Емаль “Корабельна” ПФ-115 хакі 2,8кг.- ID: UA-2026-09-04-013723-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302390
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-09-04-013722-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302389
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38107486ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу- ID: UA-2026-09-04-013718-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302385
Комунальне некомерційне підприємство "Бахмацька лікарня-хоспіс" Бахмацької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 44213819ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експрес-тести для виявлення та ідентифікації наркотичних та вибухових речовин за кодом ДК...×-
Експрес-тести для виявлення та ідентифікації наркотичних та вибухових речовин за кодом ДК 021:2015– 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати / CPV code: 38540000-2 Machines and apparatus for testing and measuring в межах реалізації проекту Модернізація пунктів пропуску (HUSKROUA/23/RS/3.2/039 EQUIPBCP), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Угорщина–Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027 Project № HUSKROUA/23/RS/3.2/039 EQUIPBCP
- ID: UA-2026-09-04-013714-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302384
Військова частина 2142 ЄДРПОУ: 14321676ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 30 днів (до 05.10.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15850000-1 Макаронні вироби твердих сортів- ID: UA-2026-09-04-013717-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302383
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "ВІКТОРІЯ-П" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 23227835ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-04-013716-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302382
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-09-04-013715-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302381
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
товари господарського призначення для забезпечення безперебійного освітнього процесу- ID: UA-2026-09-04-013713-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302380
Школа І-ІІІ ступенів №282 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 01488067ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підіймально-транспортувальне обладнання- ID: UA-2026-09-04-013712-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302379
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38107486ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова; Крупа горохова вагова; Квасоля сушена- ID: UA-2026-09-04-013708-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302376
Середнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 04349923ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка та технічне обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-04-013707-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302375
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ" ВИНОГРАДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43229131ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чорнило WWM EPSON L3100/3110/3150, 4х140г B/C/M/Y (E103SET4) (ДК 021:2015 22610000-9 Друк...×-
Чорнило WWM EPSON L3100/3110/3150, 4х140г B/C/M/Y (E103SET4) (ДК 021:2015 22610000-9 Друкарська фарба)
- ID: UA-2026-09-04-013709-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302374
КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 45551426ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно пшеничне- ID: UA-2026-09-04-013706-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302373
Заклад дошкільної освіти № 1 міста Житомира ЄДРПОУ: 43712106ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (МНН:Enoxaparin)- ID: UA-2026-09-04-013705-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302372
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-