-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Середовище монтувальне- ID: UA-2026-09-02-012808-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271576
ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
L-лізину есцинат, розчин для ін'єкцій, 1 мг/мл, по 5 мл- ID: UA-2026-09-02-012805-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271575
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НОВІ САНЖАРИ" НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323563ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників, а саме діагностування та перезарядка в...×-
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників, а саме діагностування та перезарядка вогнегасників
- ID: UA-2026-09-02-012796-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271574
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СТЕПАНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26220420ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло STIHL 2-х тактне ПТ-8845 (1 л)- ID: UA-2026-09-02-012793-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271573
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги з проведення дослідження якості та безпечності води питної у закладах...×-
Лабораторні послуги з проведення дослідження якості та безпечності води питної у закладах загальної середньої освіти (ДК 021:2015 - 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні)
- ID: UA-2026-09-02-012804-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271571
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Навісне обладнання до трактора KATA КВ904- ID: UA-2026-09-02-012775-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271570
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 18530000-3 - Подарунки та нагороди (пакети паперові, блокноти друковані, ручк...×-
ДК 021-2015 18530000-3 - Подарунки та нагороди (пакети паперові, блокноти друковані, ручки з друком, чашки з друком)
- ID: UA-2026-09-02-012806-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271568
Мостиська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 26307500ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарське приладдя- ID: UA-2026-09-02-012802-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271567
Комунальний заклад "Вишневий заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) "Росинка" ЄДРПОУ: 23585820ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект шахових фігур із шахівницею для незрячих. Код за ДК 021:2015 - 37460000-0 Ігри на...×-
Комплект шахових фігур із шахівницею для незрячих. Код за ДК 021:2015 - 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар.
- ID: UA-2026-09-02-012791-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271566
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26135246ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Профнастил та кутники- ID: UA-2026-09-02-012790-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271564
військова частина А0543 ЄДРПОУ: 07944268ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтри: салону, масляний та повітряний- ID: UA-2026-09-02-012799-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271562
Комунальне некомерційне підприємство "Радехівська центральна районна лікарня" Радехівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 01998101ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічного нагляду на об’єкті : "Поточний ремонт дорожньої інфраструктури...×-
Проведення технічного нагляду на об’єкті : "Поточний ремонт дорожньої інфраструктури (влаштування засобів заспокоєння руху) автомобільної дороги по вул. Т. Шевченка (біля ДНЗ "Новояворівське вище професійне училище") в м. Новояворівськ Львівської області" (ДК 021:2015:71247000-1 Нагляд за будівельними роботами)
- ID: UA-2026-09-02-012798-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271561
Новояворівська міська рада ЄДРПОУ: 04373301ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Демидівська в с. Щасливе Бориспільського ра...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Демидівська в с. Щасливе Бориспільського району Київської області
- ID: UA-2026-09-02-012795-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271559
Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради ЄДРПОУ: 43946694ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари, папір офісний- ID: UA-2026-09-02-012789-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271557
Відділ освіти Охтирської міської ради ЄДРПОУ: 05399691ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи та борошно- ID: UA-2026-09-02-012788-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271556
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -