-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова (згідно ДК 021:2015 код 15410000-5).- ID: UA-2026-09-02-013909-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272637
КАРПИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25319145ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор- ID: UA-2026-09-02-013911-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272635
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 44165850ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закінчені роботи по об’єкту: «Будівництво сховища №11А на території ПЗРВ «Буряківка» у зон...×-
Закінчені роботи по об’єкту: «Будівництво сховища №11А на території ПЗРВ «Буряківка» у зоні відчуження Київської області [За кодом CPV за ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи]»
- ID: UA-2026-09-02-013907-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272632
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зажими для троса, трос- ID: UA-2026-09-02-013906-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272631
ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект для роботи асистента, журнал спостережень, журнал ГПД, особова справа- ID: UA-2026-09-02-013905-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272630
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 11 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21733971ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-013902-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272629
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей № 10 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 23841877ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка п/е технічна- ID: UA-2026-09-02-013903-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272628
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2026-09-02-013899-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272626
МУЖІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЯНОША ГУНЯДІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26098504ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-02-013900-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272625
Нижньо-Станівецький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189995ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 20% жиру 400 гр. Йогурт 1,5% 125 гр- ID: UA-2026-09-02-013895-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272622
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛИСОВИЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ-ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 22389719ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран ппр 20- ID: UA-2026-09-02-013898-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272621
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9%, ДСТУ 4554, ящик, 5000г, ТМ "Білоцерківське" згідно коду ДК...×-
Сир кисломолочний 9%, ДСТУ 4554, ящик, 5000г, ТМ "Білоцерківське" згідно коду ДК 021:2015 15540000-5 - Сирні продукти
- ID: UA-2026-09-02-013891-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272619
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муфта- ID: UA-2026-09-02-013890-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272618
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт сховища № 37 (12Е) за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 150- ID: UA-2026-09-02-013892-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272617
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39290000-1 Фурнітура різна (3 найменування)- ID: UA-2026-09-02-013893-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272616
Комунальне некомерційне підприємство "Чортківська центральна міська лікарня" Чортківської міської ради ЄДРПОУ: 02001185ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -