-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шпагат джгутовий (бухта)- ID: UA-2026-09-04-012902-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301565
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44110000-4 конструкційні матеріали (будівельні матеріали)- ID: UA-2026-09-04-012904-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301564
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір крейдовий 64*90- ID: UA-2026-09-04-012843-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301562
Військова частина А0602 ЄДРПОУ: 09704211ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 17:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Портландцемент CEM II/A-LL 42,5 R, паперовий мішок 25 кг- ID: UA-2026-09-04-012901-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301561
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3047 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803738ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для ремонту електромереж- ID: UA-2026-09-04-012900-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301560
ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ЧОРНОМОРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31790926ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Системи скиду Кажан- ID: UA-2026-09-04-012898-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301559
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3041 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803678ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Готові текстильні вироби- ID: UA-2026-09-04-012899-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301558
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СВІТОЧ" М.КИЄВА ЄДРПОУ: 21586843ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів гром...×-
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування ( Масло 2Т для двотактних двигунів 1 л СОММА TWO Stoke oil, Поліроль Plack аерозоль АТАS 400 мл, Жилка для мотокоси кругла, 2,7 мм., 15м., Одноразовий посуд стакан 175 мл, Засіб для унітазу Sarmix 750 мл, Пакет для сміття 60 л, 30 шт Чисто, Пакет для сміття 35 л, 30 шт Чисто, Сидіння для унітазу С-10 УНВ/біле, Рушники паперові типу V-V Z сірі 23*25 Кохавинка, Рушники паперові типу V-V Z білі 21*21 150 шт. 2-х шарові, Освіжувач повітря iFresh 250 мл. парфумований )
- ID: UA-2026-09-04-012895-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301557
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 41180990ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтовка (код ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)- ID: UA-2026-09-04-012893-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301555
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43440981ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-04-012894-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301554
КЗ Долішненська гімназія Моршинської міської ради ЄДРПОУ: 22388223ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-04-012887-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301553
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тест-набір на хром, фосфати, сульфати (ДК 021:2015 33696500-0 Лабораторні реактиви)- ID: UA-2026-09-04-012888-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301552
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактивиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки бетонні, кільця залізобетонні, плити перекриття залізобетонні (ДК 021:2015: код «441...×-
Блоки бетонні, кільця залізобетонні, плити перекриття залізобетонні (ДК 021:2015: код «44110000-4» - «Конструкційні матеріали» («44114200-4» - «Бетонні вироби», «44114250-9» - «Бетонні плити»))
- ID: UA-2026-09-04-012890-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301551
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд на об'єкті: Поточний ремонт "Заміна кабелю від ТП до Броварсько...×-
Технічний нагляд на об'єкті: Поточний ремонт "Заміна кабелю від ТП до Броварського ліцею № 7 Броварської міської ради Броварського району Київської області"
- ID: UA-2026-09-04-012884-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301550
Броварський ліцей №7 Броварської міської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 22208853ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), картка; Бензин А-95 (Євро 5), картка- ID: UA-2026-09-04-012889-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301549
ВОЛИНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 45929031ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-