-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по підготовці документації та звіту з оцінки впливу на довкілля, технічний супрові...×-
Послуги по підготовці документації та звіту з оцінки впливу на довкілля, технічний супровід процедури оцінки впливу на довкілля на всіх етапах до кінцевого результату, включаючи отримання висновку з оцінки впливу на довкілля планової діяльності: проведення рубок головного користування та суцільних санітарних рубок з подальшим лісовідновленням на місцях зрубів ДК 021:2015 – 90710000-7 Екологічний менеджмент
- ID: UA-2026-07-23-003340-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29889364
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКЕ ВІЙСЬКОВЕ ЛІСНИЦТВО" ЄДРПОУ: 07676212ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 90710000-7 Екологічний менеджент (Послуги по підготовці документації та звіт...×-
ДК 021:2015 - 90710000-7 Екологічний менеджент (Послуги по підготовці документації та звіту з оцінки впливу на довкілля, технічний супровід процедури оцінки впливу на довкілля на всіх етапах до кінцевого результату, включаючи отримання висновку з оцінки впливу на довкілля планової діяльності: проведення суцільних санітарних рубок з подальшим лісовідновленням на місцях зрубів)
- ID: UA-2025-11-04-012041-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26994623
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКЕ ВІЙСЬКОВЕ ЛІСНИЦТВО" ЄДРПОУ: 07676212ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Організація комплексних послуг по забезпеченню здійснення післяпроектного моніторингу план...×-
Організація комплексних послуг по забезпеченню здійснення післяпроектного моніторингу планованої діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок ДП «Черкаське військове лісництво», код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення.
- ID: UA-2025-02-03-008382-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24284010
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКЕ ВІЙСЬКОВЕ ЛІСНИЦТВО" ЄДРПОУ: 07676212ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Організація комплексних послуг по забезпеченню здійснення післяпроектного моніторингу план...×-
Організація комплексних послуг по забезпеченню здійснення післяпроектного моніторингу планованої діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок ДП «Черкаське військове лісництво», код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення.
- ID: UA-2025-02-03-002885-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24278530
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКЕ ВІЙСЬКОВЕ ЛІСНИЦТВО" ЄДРПОУ: 07676212ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 90710000-7 Екологічний менеджент (Послуги по підготовці документації та звіт...×-
ДК 021:2015 - 90710000-7 Екологічний менеджент (Послуги по підготовці документації та звіту з оцінки впливу на довкілля, технічний супровід процедури оцінки впливу на довкілля на всіх етапах до кінцевого результату, включаючи отримання висновку з оцінки впливу на довкілля планової діяльності: проведення суцільних санітарних рубок з подальшим лісовідновленням на місцях зрубів)
- ID: UA-2024-10-15-003303-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22890973
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКЕ ВІЙСЬКОВЕ ЛІСНИЦТВО" ЄДРПОУ: 07676212ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги у сфері охорони довкілля- ID: UA-2023-12-18-013951-a
- Дата створення : 18.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20117905
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКЕ ВІЙСЬКОВЕ ЛІСНИЦТВО" ЄДРПОУ: 07676212ДК 021:2015: 90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілляЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги у сфері охорони довкілля- ID: UA-2023-01-02-000973-a
- Дата створення : 02.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16522951
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКЕ ВІЙСЬКОВЕ ЛІСНИЦТВО" ЄДРПОУ: 07676212ДК 021:2015: 90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілляТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги у сфері охорони довкілля- ID: UA-2021-11-17-002572-c
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12527478
ДП "Черкаське військове лісництво" ЄДРПОУ: 07676212ДК 021:2015: 90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілляЗавершена -