-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЛОТ № 1 – Послуги з проведення лабораторних досліджень для АЗПСМ № 1 у м. Кам’янському; ЛО...×-
ЛОТ № 1 – Послуги з проведення лабораторних досліджень для АЗПСМ № 1 у м. Кам’янському; ЛОТ № 2 – Послуги з проведення лабораторних досліджень для АЗПСМ № 2 у м. Кропивницькому
- ID: UA-2026-08-28-011564-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230981
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніКваліфікація -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років для АЗПСМ №...×-
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років для АЗПСМ № 1 у м. Кам’янському та АЗПСМ № 2 у м. Кропивницькому
- ID: UA-2026-07-22-006409-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29880340
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЛОТ № 1 – Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років д...×-
ЛОТ № 1 – Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років для АЗПСМ № 1 у м. Кам’янському; ЛОТ № 2 – Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років для АЗПСМ № 2 у м. Кропивницькому
- ID: UA-2026-02-13-004759-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28295513
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторних досліджень- ID: UA-2025-12-18-021486-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27650622
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторних досліджень- ID: UA-2025-05-21-004824-a
- Дата створення : 21.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25365045
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015 – 85140000-2). Послуги з проведення ла...×-
Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015 – 85140000-2). Послуги з проведення лабораторних досліджень (ДК 021:2015 –85145000-7).
- ID: UA-2024-11-27-006928-a
- Дата створення : 27.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23419438
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторних досліджень (ДК 021:2015 –85145000-7).- ID: UA-2024-11-27-005741-a
- Дата створення : 27.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23418279
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015 – 85140000-2). Послуги з проведення ла...×-
Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015 – 85140000-2). Послуги з проведення лабораторних досліджень (ДК 021:2015 –85145000-7).
- ID: UA-2024-11-20-018080-a
- Дата створення : 20.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23335713
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015 – 85140000-2). Послуги з проведення ла...×-
Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015 – 85140000-2). Послуги з проведення лабораторних досліджень (ДК 021:2015 – 85145000-7) .
- ID: UA-2024-04-09-005406-a
- Дата створення : 09.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21244804
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015 – 85140000-2). Послуги з проведення ла...×-
Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015 – 85140000-2). Послуги з проведення лабораторних досліджень (ДК 021:2015 –85145000-7).
- ID: UA-2024-04-04-008832-a
- Дата створення : 04.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21209866
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015 – 85140000-2). Послуги з проведення ла...×-
Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015 – 85140000-2). Послуги з проведення лабораторних досліджень.
- ID: UA-2023-11-23-013458-a
- Дата створення : 23.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19758523
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторних досліджень- ID: UA-2023-11-22-006020-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19731595
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторних досліджень- ID: UA-2023-11-02-003465-a
- Дата створення : 02.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19489558
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з лабораторних досліджень- ID: UA-2023-04-27-005612-a
- Дата створення : 27.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17601432
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з лабораторних досліджень- ID: UA-2022-12-30-006010-a
- Дата створення : 30.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16517329
Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 37803420ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -