-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення психіатричних оглядів працівників АТ «Укрнафта» у м. Черкаси- ID: UA-2025-12-18-022129-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27651268
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних...×-
Послуги з проведення психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин працівників АТ «Укрнафта» у м. Ромни
- ID: UA-2025-12-18-017862-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27647056
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -