-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридиччного представництва- ID: UA-2025-12-29-005974-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27798256
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридиччного представництва- ID: UA-2025-01-02-003216-a
- Дата створення : 02.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23927264
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг юридичного консультування та юридичного представництва- ID: UA-2022-02-16-000632-c
- Дата створення : 16.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14150356
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання правничої (правової) допомоги щодо участі у цивільних, господарських, адміністрати...×-
Надання правничої (правової) допомоги щодо участі у цивільних, господарських, адміністративних, кримінальних справах, які стотуються інтересів Клієнта
- ID: UA-2022-02-15-003932-a
- Дата створення : 15.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14138122
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва- ID: UA-2022-01-19-004371-c
- Дата створення : 19.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13665047
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва- ID: UA-2022-01-19-007375-a
- Дата створення : 19.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13662627
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва- ID: UA-2022-01-19-006908-a
- Дата створення : 19.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13661744
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва- ID: UA-2022-01-19-006570-a
- Дата створення : 19.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13661120
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва- ID: UA-2022-01-19-001598-b
- Дата створення : 19.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13660066
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуги з юридичного консультування та юридичного представництва- ID: UA-2022-01-11-005274-a
- Дата створення : 11.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13574365
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з юридичного консультування/правового інформування, юридичного представництва- ID: UA-2021-09-24-004433-c
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11705644
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваКваліфікаціявід початку періоду пройшло 1 259 робочих днів
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуги з юридичного консультування та юридичного представництва- ID: UA-2021-05-26-000839-c
- Дата створення : 26.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10050185
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва- ID: UA-2021-02-19-007608-b
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8709721
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання правничої (правової) допомоги щодо участі у цивільних, господарських, адміністрати...×-
Надання правничої (правової) допомоги щодо участі у цивільних, господарських, адміністративних, кримінальних справах, які стотуються інтересів Клієнта.
- ID: UA-2021-01-18-000358-c
- Дата створення : 18.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8159005
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання правничої (правової) допомоги щодо участі у цивільних, господарських, адміністрати...×-
Надання правничої (правової) допомоги щодо участі у цивільних, господарських, адміністративних, кримінальних справах, які стотуються інтересів Клієнта.
- ID: UA-2021-01-18-000439-b
- Дата створення : 18.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8158816
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -