-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування автоматизованої системи бухгалтерського обліку (липень 2026р.)- ID: UA-2026-08-03-007782-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29976230
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультування з питань обслуговування роботи комп’ютерної програми «M.E.Doc»- ID: UA-2026-07-08-008853-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29763564
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування автоматизованої системи бухгалтерського обліку (червень 2026р.)- ID: UA-2026-06-30-009593-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29692744
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування автоматизованої системи бухгалтерського обліку (травень 2026р.)- ID: UA-2026-06-03-008696-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29424254
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
MASTER:Оновлення на 12 місяців. Релізи/нові версії для рішень до 20-ти користувачів; MAST...×-
MASTER:Оновлення на 12 місяців. Релізи/нові версії для рішень до 20-ти користувачів; MASTER:Updater на 12 місяців (функціональний додаток)
- ID: UA-2026-05-19-010282-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29270947
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування автоматизованої системи бухгалтерського обліку (квітень 2026р.)- ID: UA-2026-05-01-008383-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29092883
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування автоматизованої системи бухгалтерського обліку (березень 2026р.)- ID: UA-2026-04-08-009212-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28864708
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування автоматизованої системи бухгалтерського обліку (лютий 2026р.)- ID: UA-2026-03-02-011533-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28470539
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інформатизації щодо ПЗ «M.E.Doc»- ID: UA-2026-02-24-004531-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28405750
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування автоматизованої системи бухгалтерського обліку (січень 2026р.)- ID: UA-2026-02-03-010308-a
- Дата створення : 03.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28167574
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп’ютерної прогр...×-
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп’ютерної програми “M.Е.Doc” з правом використання на рік (Модуль “Облік ПДВ”) та Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп’ютерної програми “M.Е.Doc” з правом використання на рік (Модуль “Звітність”)
- ID: UA-2026-01-15-010727-a
- Дата створення : 15.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27923921
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання ліцензії ДеЧек на 12 місяців- ID: UA-2025-11-04-015633-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26998172
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
MASTER:Торгівля. Оновлення на 12 місяців. Релізи/нові версії для рішень до 20-ти користува...×-
MASTER:Торгівля. Оновлення на 12 місяців. Релізи/нові версії для рішень до 20-ти користувачів
- ID: UA-2025-11-04-015494-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26998035
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліцензія на FactorPro (Податки та Бухоблік, Бюджетна Бухгалтерія, Оплата праці) з 01.01.20...×-
Ліцензія на FactorPro (Податки та Бухоблік, Бюджетна Бухгалтерія, Оплата праці) з 01.01.2026 по 31.12.2026
- ID: UA-2025-10-17-005743-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26794688
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо розробки та впровадження в експлуатацію додаткового функціоналу на базі локал...×-
Послуги щодо розробки та впровадження в експлуатацію додаткового функціоналу на базі локальної версії програмного комплексу “MASTER:Бухгалтерія”
- ID: UA-2025-05-02-012629-a
- Дата створення : 02.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25185937
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямТорги не відбулисяТорги не відбулися -