-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи та заправки)....×-
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи та заправки). РПЗ – 10.30. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua та n_kashuba@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2026-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проєкт договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець тел. (05136) 4-42-04, e-mail: vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua
- ID: UA-2026-08-31-005665-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238960
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 – Заправки та приправи (Сіль). РПЗ - 9.302.- ID: UA-2026-08-11-002520-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30046190
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи та заправки). Р...×-
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи та заправки). РПЗ – 10.30. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua та n_kashuba@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2026-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проєкт договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець тел. (05136) 4-42-04, e-mail: vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua.
- ID: UA-2026-07-28-009074-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29931632
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 – Заправки та приправи (Сіль). РПЗ - 9.302.- ID: UA-2026-07-07-002633-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29745712
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи та заправки)....×-
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи та заправки). РПЗ – 10.30. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua та n_kashuba@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2026-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проєкт договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець тел. (05136) 4-42-04, e-mail: vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua.
- ID: UA-2026-06-29-000983-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29671791
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код СPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи, гірчиця). РПЗ...×-
Товар - код СPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи, гірчиця). РПЗ - 10.52
- ID: UA-2026-03-18-002470-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28639996
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 – Заправки та приправи (Сіль "Екстра")...×-
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 – Заправки та приправи (Сіль "Екстра"). РПЗ - 9.208
- ID: UA-2026-01-29-001864-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28105049
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар-код СPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи, гірчиця). РПЗ-1...×-
Товар-код СPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи, гірчиця). РПЗ-10.144
- ID: UA-2025-12-30-006773-a
- Дата створення : 30.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27811424
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи та заправки)....×-
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Приправи та заправки). РПЗ -10.145. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника s_kachko@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2025-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проект договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець т.(05136) 4-42-04, vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua (інженер УВТК). Строк поставки товару: постачання здійснюється з дати публікації Договору в системі ProZorro, але не пізніше 30.06.2026. Умови поставки товару: на умовах – DDP, відповідно до правил INCOTERMS в редакції 2010 року, з обов’язковою присутністю представника Постачальника. Поставка товару здійснюється партіями на підставі заявки, направленої Покупцем на електронну адресу Постачальника. Умови оплати: протягом 45 календарних днів після повного постачання ТМЦ.
- ID: UA-2025-12-29-005127-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27797441
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар-код CPV 15870000-7 ДК 021:2015 Заправки та приправи (Сіль Екстра). РПЗ- 9.599- ID: UA-2025-11-11-004529-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27071790
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Заправки та приправи).Р...×-
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Заправки та приправи).РПЗ – 10.112. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника s_kachko@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2025-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проект договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець: тел. (05136) 4-42-04, e-mail: w_budnyk@sunpp.atom.gov.ua. Умови поставки товару: на умовах – DDP, відповідно до правил INCOTERMS в редакції 2010 року, з обов’язковою присутністю представника Постачальника. Поставка товару здійснюється партіями на підставі заявки, направленої Покупцем на електронну адресу Постачальника. Умови оплати: протягом 180 календарних днів після постачання ТМЦ
- ID: UA-2025-10-28-013123-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26920146
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Заправки та приправи).....×-
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Заправки та приправи).. РПЗ – 10.105. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника s_kachko@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2025-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проект договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець: тел. (05136) 4-42-04, e-mail: w_budnyk@sunpp.atom.gov.ua. Умови поставки товару: на умовах – DDP, відповідно до правил INCOTERMS в редакції 2010 року, з обов’язковою присутністю представника Постачальника. Поставка товару здійснюється партіями на підставі заявки, направленої Покупцем на електронну адресу Постачальника. Умови оплати: протягом 180 календарних днів після постачання ТМЦ.
- ID: UA-2025-09-29-002876-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26581076
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар-код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 – Заправки та приправи (Сіль Екстра). РПЗ-9.523- ID: UA-2025-09-17-003732-a
- Дата створення : 17.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26458787
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Заправки та приправи)....×-
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 - Заправки та приправи (Заправки та приправи). РПЗ – 10.54. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника dovganyuk@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2025-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проект договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець: 4-42-04, e-mail: w_budnyk@sunpp.atom.gov.ua Умови поставки товару: на умовах – DDP, відповідно до правил INCOTERMS в редакції 2010 року, з обов’язковою присутністю представника Постачальника. Поставка товару здійснюється партіями на підставі заявки, направленої Покупцем на електронну адресу Постачальника. Умови оплати: протягом 180 календарних днів після постачання ТМЦ.
- ID: UA-2025-08-28-001711-a
- Дата створення : 28.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26264899
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 – Заправки та приправи (Сіль Екстра). РПЗ-9.523- ID: UA-2025-08-06-009070-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26069373
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиТорги не відбулисяТорги не відбулися -