-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9: Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Здійснення авторського...×-
71520000-9: Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Здійснення авторського нагляду "Капітальний ремонт даху, водовідливної системи адмінприміщення ВП №2 (смт Богородчани) Івано-Франківська область"
- ID: UA-2026-06-11-001975-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29503620
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9: Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Здійснення авторськог...×-
71520000-9: Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Здійснення авторського нагляду "Капітальний ремонт підвалу, даху адмінприміщення Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області"
- ID: UA-2026-06-11-001711-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29503355
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Технічний нагляд по о...×-
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Технічний нагляд по об'єкту "Капітального ремонту даху адміністративного приміщення ВП №2 (смт. Богородчан) Івано-Франківська область"
- ID: UA-2026-06-02-006569-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29407943
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Технічний нагляд по о...×-
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Технічний нагляд по об'єкту "Капітальний ремонт адміністративного приміщення Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області"
- ID: UA-2026-06-02-005549-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29406898
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт «Здійснення технічного нагляд...×-
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт «Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Нове будівництво інженерних мереж та інфраструктурних об’єктів навчального комплексу ГУНП в Івано-Франківській області в Івано-Франківській області»»
- ID: UA-2026-05-14-014131-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29230686
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9: Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт «Здійснення авторського нагл...×-
71520000-9: Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт «Здійснення авторського нагляду по об’єкту «Нове будівництво інженерних мереж та інфраструктурних об’єктів навчального комплексу ГУНП в Івано-Франківській області в Івано-Франківській області»»
- ID: UA-2026-05-11-002250-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29174524
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт «Ведення технічного нагляду п...×-
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт «Ведення технічного нагляду по об’єкту: «Нове будівництво інженерних мереж та інфраструктурних об’єктів навчального комплексу ГУНП в Івано-Франківській області в Івано-Франківській області»»
- ID: UA-2025-12-16-005850-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27582586
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9: Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт «Здійснення авторського нагл...×-
71520000-9: Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт «Здійснення авторського нагляду по об’єкту «Нове будівництво інженерних мереж та інфраструктурних об’єктів навчального комплексу ГУНП в Івано-Франківській області в Івано-Франківській області»»
- ID: UA-2025-11-28-004348-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27312598
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Технічний нагляд по о...×-
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Технічний нагляд по об'єкту "Капітальний ремонт кабінетів ГУНП в Івано-Франківській області відділення №3 м. Галич"
- ID: UA-2025-11-27-012413-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27301704
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Послуги з проведення...×-
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Послуги з проведення технічного нагляду по об'єкту "Поточний ремонт адмінбудівлі ГУНП в Івано-Франківській області (Івано-Франківське РУП)"
- ID: UA-2025-11-13-014606-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27117318
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Послуги з проведення...×-
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Послуги з проведення технічного нагляду по об'єкту "Поточний ремонт адмінприміщень Косівського РВП"
- ID: UA-2025-11-13-012886-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27115612
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Послуги з проведення...×-
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Послуги з проведення технічного нагляду по об'єкту "Поточний ремонт адмінприміщення адмінбудівлі ВП №1(м.Снятин)"
- ID: UA-2025-11-13-012376-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27115101
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Проведення технічного...×-
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Проведення технічного нагляду по об'єкту "Капітальний ремонт адміністративного приміщення ГУНП в м. Івано-Франківськ""
- ID: UA-2025-11-12-012604-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27097931
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Послуги зі здійснення...×-
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Послуги зі здійснення технічного нагляду "Капітальний ремонт системи теплопостачання адмінбудівлі ГУНП"
- ID: UA-2025-10-17-006423-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26795359
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Технічний нагляд по об&...×-
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Технічний нагляд по об'єкту: «Капітальний ремонт адміністративного приміщення ГУНП в м. Івано-Франківськ»
- ID: UA-2025-07-25-009562-a
- Дата створення : 25.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25980075
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -