-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення аерофотозйомки та топографо-геодезичних вишукувань, складання за їх результатам...×-
Проведення аерофотозйомки та топографо-геодезичних вишукувань, складання за їх результатами цифрової картографічної основи масштабу 1:10000 у державній геодезичній системі координат УСК-2000 на територію Солоницівської територіальної громади Харківського району Харківської області для розробки у подальшому комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади
- ID: UA-2023-10-04-012790-a
- Дата створення : 04.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19178065
Солоницівська селищна рада ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з випуску генерального плану населеного пункту с. Куряжанка Солоницівської селищної...×-
Роботи з випуску генерального плану населеного пункту с. Куряжанка Солоницівської селищної ради Дергачівського району Харківської області
- ID: UA-2020-04-14-000787-c
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4816524
Солоницівська селищна рада ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з випуску генерального плану населеного пункту с. Сіряки Солоницівської селищної ра...×-
Роботи з випуску генерального плану населеного пункту с. Сіряки Солоницівської селищної ради Дергачівського району Харківської області
- ID: UA-2020-04-14-001373-b
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4815781
Солоницівська селищна рада ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з випуску генерального плану населеного пункту с. Подвірки Солоницівської селищної...×-
Роботи з випуску генерального плану населеного пункту с. Подвірки Солоницівської селищної ради Дергачівського району Харківської області
- ID: UA-2020-04-14-000985-b
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4814984
Солоницівська селищна рада ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення генерального плану населеного пункту смт. Солоницівка Солоницівської селищної...×-
Розроблення генерального плану населеного пункту смт. Солоницівка Солоницівської селищної ради
- ID: UA-2018-02-07-001326-c
- Дата створення : 07.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1660515
Солоницівська селищна рада ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення генерального плану населеного пункту та плану зонування с. Подвірки Солоницівс...×-
Розроблення генерального плану населеного пункту та плану зонування с. Подвірки Солоницівської селищної ради
- ID: UA-2018-02-07-001301-c
- Дата створення : 07.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1660414
Солоницівська селищна рада ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення генерального плану населеного пункту та плану зонування с.Сіряки Солоницівсько...×-
Розроблення генерального плану населеного пункту та плану зонування с.Сіряки Солоницівської селищної ради
- ID: UA-2018-02-07-001264-c
- Дата створення : 07.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1660349
Солоницівська селищна рада ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення генерального плану населеного пункту та плану зонування с. Куряжанка Солониців...×-
Розроблення генерального плану населеного пункту та плану зонування с. Куряжанка Солоницівської селищної ради
- ID: UA-2018-02-07-001223-c
- Дата створення : 07.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1660254
Солоницівська селищна рада ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення генерального плану населеного пункту с.Подвірки Солоницівської селищної ради Д...×-
Розроблення генерального плану населеного пункту с.Подвірки Солоницівської селищної ради Дергачівського району Харківської області
- ID: UA-2017-12-13-002229-a
- Дата створення : 13.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1448638
Солоницівська селищна рада ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення генерального плану населеного пункту смт Солоницівка Солоницівської селищної р...×-
Розроблення генерального плану населеного пункту смт Солоницівка Солоницівської селищної ради Дергачівського району Харківської області
- ID: UA-2017-12-13-000364-b
- Дата створення : 13.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1448519
Солоницівська селищна рада ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення генерального плану населеного пункту с.Куряжанка Солоницівської селищної ради...×-
Розроблення генерального плану населеного пункту с.Куряжанка Солоницівської селищної ради Дергачівського району Харківської області
- ID: UA-2017-12-13-002152-a
- Дата створення : 13.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1448355
Солоницівська селищна рада ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення генерального плану населеного пункту с. Сіряки Солоницівської селищної ради Де...×-
Розроблення генерального плану населеного пункту с. Сіряки Солоницівської селищної ради Дергачівського району Харківської області
- ID: UA-2017-12-13-002767-c
- Дата створення : 13.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1448199
Солоницівська селищна рада ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -