-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної в...×-
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності за адресою: м. Краматорськ, вул. Паркова, 75
- ID: UA-2023-10-11-003736-a
- Дата створення : 11.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19242809
Управління земельних відносин Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 40480843ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки несільскогосподарського...×-
Розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки несільскогосподарського призначення цільове призначення якої змінюється за адресою: м. Краматорськ, вул. Шкільна, в районі залізничного вокзалу з метою підготовки лоту до проведення земельних торгів
- ID: UA-2021-11-19-014131-a
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12595897
Управління земельних відносин Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 40480843ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки несільскогосподарського...×-
Розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки несільскогосподарського призначення цільове призначення якої змінюється за адресою: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого (Орджонікідзе), в районі автобази з метою підготовки лоту до проведення земельних торгів
- ID: UA-2021-11-19-003427-c
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12595724
Управління земельних відносин Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 40480843ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки несільскогосподарського...×-
Розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки несільскогосподарського призначення цільове призначення якої змінюється за адресою: м. Краматорськ, вул. Об’їзна, буд. № 1 з метою підготовки лоту до проведення земельних торгів
- ID: UA-2021-11-19-003413-c
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12595550
Управління земельних відносин Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 40480843ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарськог...×-
Розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Краматорськ, вул. М. Приймаченко, район буд. № 15, поряд з торгівельним центром з метою підготовки лоту до проведення земельних торгів
- ID: UA-2021-11-19-013855-a
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12595447
Управління земельних відносин Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 40480843ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарськог...×-
Розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Краматорськ, вул. Комерційна, район буд. № 8 з метою підготовки лоту до проведення земельних торгів
- ID: UA-2021-11-19-013792-a
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12595332
Управління земельних відносин Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 40480843ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарськог...×-
Розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Краматорськ, вул. Академічна, район буд. №8 з метою підготовки лоту до проведення земельних торгів
- ID: UA-2021-11-19-003350-c
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12595126
Управління земельних відносин Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 40480843ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Виготовлення із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі актуалізованої...×-
Виготовлення із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі актуалізованої картографічної основи міста Краматорськ та територій в межах Краматорської міської ради (оновлення планово-картографічних матеріалів)
- ID: UA-2020-02-05-004152-b
- Дата створення : 05.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4441891
ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Аерофотозйомка території Краматорської міської ради та виготовлення цифрових ортофотоплані...×-
Аерофотозйомка території Краматорської міської ради та виготовлення цифрових ортофотопланів
- ID: UA-2019-05-24-000560-b
- Дата створення : 24.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3405497
ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підготовчі роботи для розробки проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністр...×-
Підготовчі роботи для розробки проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць
- ID: UA-2018-10-01-001049-a
- Дата створення : 01.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2423328
ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та погодження топографічної зйомки земельної ділянки- ID: UA-2018-09-19-000045-a
- Дата створення : 19.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2382591
ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -