-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж зем...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 3,5606 га, кадастровий номер 4625888400:04:000:0345 за межами села Смолин Яворівського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-04-011308-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299978
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної діл...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 4625887000:04:000:0095 в межах населеного пункту с. Рогізно, вул. Молодіжна, 3
- ID: UA-2026-09-04-010858-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299538
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель промисловост...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності в м. Яворів, Львівської області, орієнтовною площею: 2,0973 га
- ID: UA-2026-07-03-006388-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29726626
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальн...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Яворівської міської ради, кадастровий номер 4625887600:04:000:0029, яка розташована на території Любинського старостинського округу, орієнтовною площею: 66,9844 га
- ID: UA-2026-07-03-006306-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29726544
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальн...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Яворівської міської ради, кадастровий номер 4625887600:04:000:0028, яка розташована на території Любинського старостинського округу, орієнтовною площею: 100,5654 га
- ID: UA-2026-07-03-006202-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29726436
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель житлової та...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель житлової та громадської забудови комунальної власності, орієнтовною площею 1,2000 га в с. Новини, вул. Володимира Великого, 62
- ID: UA-2026-05-20-009441-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29285328
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель житлової та...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель житлової та громадської забудови комунальної власності, орієнтовною площею 0,1252 га в м. Яворів, вул. Львівська, 23
- ID: UA-2026-05-20-008838-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29284732
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель житлової та...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель житлової та громадської забудови комунальної власності, орієнтовною площею 1,3544 га в с. Оселя, вул. Мариновича М., 63
- ID: UA-2026-05-20-008508-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29284396
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення інвентаризації земель та складення за її результатами технічної докум...×-
Послуги з проведення інвентаризації земель та складення за її результатами технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок в кількості 17 (сімнадцять) ділянок загальною площею 179,7112 га
- ID: UA-2025-11-26-003266-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27272538
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель, які знаходя...×-
Виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель, які знаходяться на території Яворівської міської ради з метою формування земельних ділянок комунальної форми власності під кладовищами у старостинських округах Яворівської міської ради
- ID: UA-2024-09-04-005451-a
- Дата створення : 04.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22482931
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель, які знаходя...×-
Виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель, які знаходяться на території Яворівської міської ради з метою формування земельних ділянок комунальної форми власності під кладовищами у старостинських округах Яворівської міської ради
- ID: UA-2024-06-05-005639-a
- Дата створення : 05.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21747315
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель з метою форм...×-
Виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель з метою формування земельних ділянок комунальної форми власності під кладовищами у старостинських округах Яворівської міської ради Львівської області
- ID: UA-2024-04-16-002065-a
- Дата створення : 16.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21305369
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель для обслугову...×-
Розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель для обслуговування кладовищ
- ID: UA-2023-12-21-001731-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20178531
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межа...×-
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території Яворівської міської ради Львівської області
- ID: UA-2023-10-23-015193-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19382565
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації щодо проведення інвентаризації земель під час здійснен...×-
Виготовлення технічної документації щодо проведення інвентаризації земель під час здійснення землеустрою
- ID: UA-2023-10-23-002504-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19369899
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -