-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель промисловості,тран...×-
Розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель промисловості,транспорту,електронних комунікацій,енергетики,оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,машинобудівної та іншої промисловості,включаючи об'єкти оброблення відходів,зокрема із енергогенеруючим блоком(11.02) розташованої на території Городоцької міської ради за межами м.Городок, Хмельницького району Хмельницької області,кадастровий номер 6821210100:26:001:0053,площа земельної ділянки 14,8333 га
- ID: UA-2026-09-01-001329-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248227
Городоцька міська рада ЄДРПОУ: 04060708ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду10.10...×-
Розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду10.10 для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд двох земельних ділянок комунальної власності розташованих на території Городоцької міської ради за межами населених пунктів Купин,Велика Левада,Мала Левада Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2026-04-27-012461-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29042790
Городоцька міська рада ЄДРПОУ: 04060708ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду для...×-
Розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду для рибогосподарських потреб однієї земельної ділянки комунальної власності 36,8000 га на території Городоцької міської ради Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2024-11-21-011013-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23347034
Городоцька міська рада ЄДРПОУ: 04060708ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектування,монтаж,налаштування обладнання та організації каналу конфіденційного зв'...×-
Проектування,монтаж,налаштування обладнання та організації каналу конфіденційного зв'язку у складі Національної системи конфіденційного зв'язку для підключення Центру надання адміністративних послуг Городоцької міської ради до Єдиного державного демографічного реєстру
- ID: UA-2024-07-29-005961-a
- Дата створення : 29.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22176978
Городоцька міська рада ЄДРПОУ: 04060708ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду для...×-
Розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду для рибогосподарських потреб,які розташовані на території Городоцької міської ради Хмельницького району,Хмельницької області
- ID: UA-2024-05-30-002340-a
- Дата створення : 30.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21699637
Городоцька міська рада ЄДРПОУ: 04060708ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок в...×-
Виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок водного фонду (ставків) на території Городоцької міської ради, Хмельницького району, Хмельницької області
- ID: UA-2023-10-18-005579-a
- Дата створення : 18.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19323553
Городоцька міська рада ЄДРПОУ: 04060708ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок частин...×-
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок частини території Городоцької міської ради, Хмельницького району, Хмельницької області, а саме: в межах м. Городок та с. Дахнівка
- ID: UA-2023-10-04-010050-a
- Дата створення : 04.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19175325
Городоцька міська рада ЄДРПОУ: 04060708ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення технічних документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок водного...×-
Виготовлення технічних документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок водного фонду (ставків) за межами населених пунктів Городоцької міської ради, Хмельницького району, Хмельницької області
- ID: UA-2023-10-04-009595-a
- Дата створення : 04.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19174834
Городоцька міська рада ЄДРПОУ: 04060708ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплексні інженерні послуги (послуги по розробленю проектів землеустрою щодо відведення з...×-
Комплексні інженерні послуги (послуги по розробленю проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок)
- ID: UA-2021-12-28-001102-a
- Дата створення : 28.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13465815
Городоцька міська рада ЄДРПОУ: 04060708ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплексні інженерні послуги- ID: UA-2017-06-01-001466-b
- Дата створення : 01.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 866968
Городоцька міська рада ЄДРПОУ: 04060708ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -