-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення...×-
Роботи з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо земельної ділянки комунальної власності площею 0,4867 га із кадастровим номером 5110600000:01:020:0396, що розташована за адресою: вулиця Франка Івана, 69-б, м. Ізмаїл, Ізмаїльський район, Одеська область, та віднесена до категорії земель: «Землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення» із кодом виду цільового призначення: 11.02 – «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» (право зареєстровано у Державному реєстрі речових прав 30.09.2024, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 3017491651106)
- ID: UA-2025-08-01-008064-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26032298
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної вл...×-
Роботи з виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,38 га із кодом виду цільового призначення: 12.11 – «Для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу», яка розташована за адресою: вулиця Тиха, б/н у місті Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області (в межах адміністративно-територіальної одиниці), для подальшого продажу права оренди на земельних торгах у формі електронного аукціону
- ID: UA-2025-08-01-007803-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26032029
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної вл...×-
Роботи з виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,28 га із кодом виду цільового призначення: 11.02 – «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, включаючи об’єкти оброблення відходів, зокрема із енергогенеруючим блоком», яка розташована за адресою: вулиця Героїв Азовсталі, б/н у місті Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області (в межах адміністративно-територіальної одиниці), для подальшого продажу права оренди на земельних торгах у формі електронного аукціону
- ID: UA-2025-08-01-007630-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26031857
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної вл...×-
Роботи з виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,4000 га, яка розташована за адресою: вулиця Шевченка, б/н у місті Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області (в межах населеного пункту)
- ID: UA-2024-06-20-004080-a
- Дата створення : 20.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21885492
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної вл...×-
Роботи з виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,1510 га, яка розташована за адресою: Аеродромне шосе, б/н у місті Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2024-04-22-002323-a
- Дата створення : 22.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21359506
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної в...×-
Роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 3,3 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: Аеродромне шосе, б/н у місті Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2023-07-17-002031-a
- Дата створення : 17.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18416302
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної в...×-
Роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 1,0 га для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту, що розташована за адресою: проспект Незалежності, б/н у місті Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2023-06-30-004148-a
- Дата створення : 30.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18284353
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної в...×-
Роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,1850 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: вулиця Торгова, 149-Б у місті Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2023-06-30-004007-a
- Дата створення : 30.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18284218
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної в...×-
Роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,8500 га
- ID: UA-2022-04-04-002777-b
- Дата створення : 04.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14455323
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної в...×-
Роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 1,6000 га для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури
- ID: UA-2022-04-04-002729-b
- Дата створення : 04.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14455247
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності (...×-
Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
- ID: UA-2021-09-08-003011-c
- Дата створення : 08.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11417977
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Ізмаї...×-
Послуги з розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Ізмаїл Одеської області
- ID: UA-2018-04-16-002459-a
- Дата створення : 16.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2042322
Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради ЄДРПОУ: 04056983ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Ізмаї...×-
Послуги з розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Ізмаїл Одеської області
- ID: UA-2018-02-13-001794-b
- Дата створення : 13.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1875711
Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради ЄДРПОУ: 04056983ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Ізмаї...×-
Послуги з розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Ізмаїл Одеської області
- ID: UA-2018-01-24-002273-c
- Дата створення : 24.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1667019
Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради ЄДРПОУ: 04056983ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -