-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки кадастровий номер 8000000000:69...×-
Відновлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки кадастровий номер 8000000000:69:014:0052 та перенесення в натуру (на місцевість) поворотних точок об’єкту: «Реконструкція транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах м. Києва»
- ID: UA-2026-09-04-005140-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293891
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання топографо-геодезичних вишукувань /топографо-геодезичної зйомки/ по об’єкту: «Б...×-
Виконання топографо-геодезичних вишукувань /топографо-геодезичної зйомки/ по об’єкту: «Будівництво Великої Окружної дороги на ділянці від просп. Маршала Рокоссовського до вул. Богатирської з будівництвом транспортної розв’язки в різних рівнях»
- ID: UA-2026-06-15-004922-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29535146
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Отримання даних контрольного геодезичного знімання з завантаженням контрольного геодезично...×-
Отримання даних контрольного геодезичного знімання з завантаженням контрольного геодезичного знімання в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва по об’єкту: «Будівництво під’їзної автомобільної дороги від просп. Валерія Лобановського (Червонозоряного проспекту) (поблизу примикання вул. Володимира Брожка (вул. Кіровоградської)) до міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) у Солом’янському районі м. Києва» 2 черга»
- ID: UA-2025-12-03-012104-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27378622
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення чергового кадастрового плану (площа 24 га) по об’єкту: «Реконструк...×-
Послуги з виготовлення чергового кадастрового плану (площа 24 га) по об’єкту: «Реконструкція транспортного вузла на правобережних підходах до Південного мосту зі з’їздами з вул. Саперно-Слобідської на Столичне шосе в Голосіївському районі м. Києва»
- ID: UA-2025-12-03-005582-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27372060
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000 з червоними лініями для...×-
Виготовлення викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000 з червоними лініями для об’єкту: «Продовження вул. Суздальської до Повітрофлотського проспекту з будівництвом шляхопроводу через залізничні колії, м. Київ, Солом’янський район» (Реконструкція)
- ID: UA-2025-11-11-012109-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27079334
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання топографо-геодезичних вишукувань /топографо-геодезичної зйомки/ по об’єкту: «Буд...×-
Виконання топографо-геодезичних вишукувань /топографо-геодезичної зйомки/ по об’єкту: «Будівництво під’їзної автомобільної дороги від просп. Валерія Лобановського (Червонозоряного проспекту) (поблизу примикання вул. Володимира Брожка (вул. Кіровоградської)) до міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) у Солом’янському районі м. Києва» (Коригування)
- ID: UA-2025-10-07-002055-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26660457
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,0514 га...×-
Послуги з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,0514 га у постійне користування для розміщення та експлуатації багаторівневого паркінгу на вул. Гетьмана Павла Полуботка, 50 (вул. Мурманська, 6, 6-А, 6-Б, 6-Г) у Деснянському районі міста Києва
- ID: UA-2024-04-15-007651-a
- Дата створення : 15.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21298403
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друк та нанесення червоних ліній на топоплан в масштабі 1:500 по об’єкту «Будівництво Поді...×-
Друк та нанесення червоних ліній на топоплан в масштабі 1:500 по об’єкту «Будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві» за адресою: від вул. Межигорської до бульвару Перова у Подільському, Дніпровському районах.
- ID: UA-2024-03-12-006209-a
- Дата створення : 12.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20991091
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення чергового кадастрового плану земельної ділянки по об’єкту: «Будівни...×-
Послуги з виготовлення чергового кадастрового плану земельної ділянки по об’єкту: «Будівництво Великої Кільцевої дороги на ділянці від вулиці Богатирської до Оболонського проспекту в м. Києві»
- ID: UA-2022-02-22-001565-a
- Дата створення : 22.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14252249
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення чергового кадастрового плану земельної ділянки- ID: UA-2021-08-03-003447-a
- Дата створення : 03.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10958436
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення чергового кадастрового плану земельних ділянок по об’єкту: «Будівни...×-
Послуги з виготовлення чергового кадастрового плану земельних ділянок по об’єкту: «Будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві»
- ID: UA-2021-04-08-002888-b
- Дата створення : 08.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9422359
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення чергового кадастрового плану земельних ділянок по об’єкту: «Будівни...×-
Послуги з виготовлення чергового кадастрового плану земельних ділянок по об’єкту: «Будівництво транспортної розв’язки на перетині вул. М. Раскової та бульвару Верховної Ради із залізничними коліями на ділянці станція «Київ-Русанівка» - станція «Київ-Дніпровський» у Дніпровському районі»
- ID: UA-2021-02-24-000452-a
- Дата створення : 24.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8773279
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення чергового кадастрового плану земельних ділянок по об’єкту: «Будівни...×-
Послуги з виготовлення чергового кадастрового плану земельних ділянок по об’єкту: «Будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві»
- ID: UA-2021-02-19-001307-a
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8706395
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення чергового кадастрового плану земельних ділянок по об’єкту «Будівництво Поділь...×-
Виготовлення чергового кадастрового плану земельних ділянок по об’єкту «Будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві»
- ID: UA-2020-12-16-003261-b
- Дата створення : 16.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7797740
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення чергового кадастрового плану земельної ділянки по об’єкту «Продовження вул. С...×-
Виготовлення чергового кадастрового плану земельної ділянки по об’єкту «Продовження вул. Суздальської до Повітрофлотського проспекту з будівництвом шляхопроводу через залізничні колії, м. Київ Солом’янський район (реконструкція)»
- ID: UA-2020-11-25-003118-a
- Дата створення : 25.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7390829
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -