-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду за поточними ремонтами дорожнього покриття в населених пункт...×-
Здійснення технічного нагляду за поточними ремонтами дорожнього покриття в населених пунктах Миронівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області
- ID: UA-2026-08-28-011988-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30231407
МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04054984ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71248000-8 - Технічний нагляд за проектами та документацією - Забезпечення тех...×-
ДК 021:2015:71248000-8 - Технічний нагляд за проектами та документацією - Забезпечення технічного нагляду на об'єкті: Проведення першочергових невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану конструкційних елементів житлового будинку № 3 на площі Соборній у м. Львові, пошкодженого внаслідок ударів БПЛА 24.03.2026 зі сторони країни – агресора російської федерації (Консервація об'єкта)
- ID: UA-2026-08-25-008394-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30185767
Галицька районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 20847537ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітального ремонту міжбудинк...×-
Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітального ремонту міжбудинкового проходу за адресою: вул. Наталії Ужвій, 10 у Подільському районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-25-002191-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30179608
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітального ремонту міжбудинк...×-
Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітального ремонту міжбудинкового проходу за адресою: вул. Западинська, 5-А у Подільському районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-25-002082-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30179509
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітального ремонту міжбудинк...×-
Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітального ремонту міжбудинкового проходу за адресою: просп. Георгія Гонгадзе, 11-А у Подільському районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-25-001935-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30179345
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робітз капітального ремонту паркану Маломидського ліцею КМР- ID: UA-2026-08-24-007503-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30174069
Маломидський ліцей Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 24171657ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітального ремонту покрівлі...×-
Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітального ремонту покрівлі на умовах співфінансування у житловому будинку за адресою: просп. Європейського Союзу, 62-Б у Подільському районі м. Києва (підготовка до опалювального сезону та заходи з енегозбереження)
- ID: UA-2026-08-24-001041-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30167625
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об'єктом: "Капітальний ремонт із використанням енергозберіга...×-
Технічний нагляд за об'єктом: "Капітальний ремонт із використанням енергозберігаючих технологій приміщень №83,№84,№85,№86 на 2-му поверсі в Миклашівському НВК I-III ступенів по вул.Шевченка,30 в с.Миклашів Львівського району Львівської області"
- ID: UA-2026-08-21-002174-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30154144
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацією. Послуги зі здійснення технічног...×-
71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацією. Послуги зі здійснення технічного нагляду по капітальному ремонту із заміни вікон в під'їздах багатоквартирного будинку по вул. Соборності, 23 в м. Миронівка Обухівського району Київської області
- ID: UA-2026-08-19-009915-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30133426
Комунальне підприємство "Миронівка-житло" Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 05447898ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з технічного нагляду по об'єкту: «Капітальний ремонт підвального прим...×-
Виконання робіт з технічного нагляду по об'єкту: «Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область»
- ID: UA-2026-08-12-008410-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30065480
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25725715ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт дороги для...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт дороги для благоустрою території від №2 до №32 по вул. М.Коздрина в с.Підгірне Львівського району Львівської області.Коригування"
- ID: UA-2026-08-06-005415-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30011541
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного нагляду по об’єкту: " Поточний ремонт класних приміщень у Опорно...×-
Послуги з технічного нагляду по об’єкту: " Поточний ремонт класних приміщень у Опорному закладі освіти « Ржищівська гімназія « Гармонія» Ржищівської міської ради Київської області за адресою: вул.Адмірала Петренка,2,м.Ржищіва,Обухівський район,Київська область"
- ID: UA-2026-08-05-007837-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30001038
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за поточним ремонтом клубу села Помонята- ID: UA-2026-07-31-006008-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29964020
Відділ культури Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 43956566ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Код за ДК 021:2015 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацією (Технічний на...×-
Код за ДК 021:2015 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацією (Технічний нагляд по об’єкту «Реконструкція їдальні та харчоблоку у Комунальному закладі «Рішельєвський науковий ліцей» за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Ясиновського, буд. 3а»)
- ID: UA-2026-07-28-012203-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29934757
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РІШЕЛЬЄВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 20991369ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітальний ремонт на багатокв...×-
Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Віктора Некрасова, 12-А, пошкодженому внаслідок військових дій російської федерації
- ID: UA-2026-07-27-000236-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29910920
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393735ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюЗавершена -