-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Торт шоколадно-вафельний "Полюс" 60 гр.- ID: UA-2026-08-27-001885-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30207929
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Торт шоколадно-вафельний "Полюс" 60 гр.- ID: UA-2026-06-24-007501-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29637456
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батончик вафельний "Полюс" 60 гр.- ID: UA-2026-05-25-004064-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29322795
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цукерки (Шоколадні цукерки Асорті в коробці не менше 250г типу «Millennium Riviera» Шокола...×-
Цукерки (Шоколадні цукерки Асорті в коробці не менше 250г типу «Millennium Riviera» Шоколадні цукерки асорті в коробці не менше 250г типу «Chocolatier» Шоколадні цукерки типу «Сонячний віночок» в коробці не менше 430 г. )
- ID: UA-2026-03-06-005907-a
- Дата створення : 06.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28525867
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукерки 250 г Millennium Rivіera асорті- ID: UA-2026-02-17-000644-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28324233
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
какао-порошок- ID: UA-2026-02-04-002360-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28176385
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Торт шоколадно-вафельний "Деліс" ХКФ 1 кг ,батончик вафельний "Полюс"...- ID: UA-2025-12-22-007960-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27694121
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шоколад "OLD Collection" молочний фас.0,1 кг- ID: UA-2025-12-22-000628-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27686778
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукерки Сонячний віночок ХКФ 430гр., Шоколадно-вафельний торт "Харківський" ХКФ...×-
Цукерки Сонячний віночок ХКФ 430гр., Шоколадно-вафельний торт "Харківський" ХКФ 1,5 кг/3 шт
- ID: UA-2025-11-11-012439-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27079700
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукерки шоколадні в ассортименті- ID: UA-2025-11-11-008003-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27075256
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Новорічні подарунки для учнів ЗЗСО та вихованців ЗДО Пісочинської селищної ради (набір сол...×-
Новорічні подарунки для учнів ЗЗСО та вихованців ЗДО Пісочинської селищної ради (набір солодощів вагою не менше 500 грам)
- ID: UA-2025-11-07-014484-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27048294
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао-порошок типу ТМ "Мрія"- ID: UA-2025-09-29-009680-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26587866
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Глазуровані у шоколаді желейні цукерки у вигляді пелюсток з додаванням вишневого пюре або...×-
Глазуровані у шоколаді желейні цукерки у вигляді пелюсток з додаванням вишневого пюре або лимонного соку, фас. типу «Сонячний віночок», або еквівалент вагою не менше 425 г
- ID: UA-2025-04-15-008864-a
- Дата створення : 15.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25023756
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Торт шоколадно-вафельний "Полюс" 60 гр.- ID: UA-2025-04-02-006224-a
- Дата створення : 02.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24892866
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Торт шоколадно-вафельний "Полюс" 60 гр- ID: UA-2025-03-19-010841-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24762930
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42455321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -