-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічного обстеження стану багатоквартирних житлових будинків (ДК 021:2015: 71...×-
Проведення технічного обстеження стану багатоквартирних житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-08-21-008508-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30160481
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічного обстеження стану житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітект...×-
Проведення технічного обстеження стану житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-08-04-008671-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29989083
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічного обстеження стану багатоквартирних житлових будинків (ДК 021:2015: 71...×-
Проведення технічного обстеження стану багатоквартирних житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-08-04-007434-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29987874
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження стану житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітект...×-
Проведення технічного обстеження стану житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-07-22-002753-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29876682
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічного обстеження стану житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітект...×-
Проведення технічного обстеження стану житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-07-10-005954-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29784700
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічного обстеження стану житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітект...×-
Проведення технічного обстеження стану житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-07-10-004216-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29782972
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічного обстеження стану багатоквартирних житлових будинків (ДК 021:2015: 71...×-
Проведення технічного обстеження стану багатоквартирних житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-07-10-004144-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29782895
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з технічного обстеження об’єктів житлового фонду ОСББ, ЖБК та багатоквартир...×-
Надання послуг з технічного обстеження об’єктів житлового фонду ОСББ, ЖБК та багатоквартирних будинків, управителі в яких визначені співвласниками, які пошкоджені внаслідок надзвичайних ситуацій, бойових дій та терористичних актів (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-07-10-003599-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29782360
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічного обстеження стану багатоквартирних житлових будинків (ДК 021:2015: 71...×-
Проведення технічного обстеження стану багатоквартирних житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-07-10-003424-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29782197
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд за виконанням аварійно-відновлювальних робіт (капітальний ремонт) багато...×-
Авторський нагляд за виконанням аварійно-відновлювальних робіт (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: в'їзд Німецький, 11-А, місто Харків (ДК 021:2015: 71247000-1 – Нагляд за будівельними роботами)
- ID: UA-2026-07-07-008567-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29751636
ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктної документації з урахуванням експертизи на аварійно-відновлювальні роботи...×-
Розробка проєктної документації з урахуванням експертизи на аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку частково пошкодженого в результаті російської агресії за адресою: набережна Гімназійна, 18, м. Харків (ДК 021: 2015: 71200000-0 – Архітектурні та супутні послуги)
- ID: UA-2026-07-03-006345-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29726580
ДК 021:2015: 71200000-0 Архітектурні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічного обстеження стану багатоквартирних житлових будинків (ДК 021:2015: 71...×-
Проведення технічного обстеження стану багатоквартирних житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-04-24-012776-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29027800
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з технічного обстеження об’єктів житлового фонду ОСББ, ЖБК та багатоквартир...×-
Надання послуг з технічного обстеження об’єктів житлового фонду ОСББ, ЖБК та багатоквартирних будинків, управителі в яких визначені співвласниками, які пошкоджені внаслідок надзвичайних ситуацій, бойових дій та терористичних актів (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-04-24-012151-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29027168
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження стану житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітект...×-
Проведення технічного обстеження стану житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-04-08-003286-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28858785
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічного обстеження стану багатоквартирних житлових будинків (ДК 021:2015: 71...×-
Проведення технічного обстеження стану багатоквартирних житлових будинків (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-04-01-002745-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28786182
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -